Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az ajánlott kalória...

Mennyi az ajánlott kalória bevitel? -többi lent -

Figyelt kérdés

14 éves lány ,165cm ,61-62 kg vagyok tudom ,hogy kövér vagyok ... :S

Szóval mennyi lenne a napi ajánlott kalória mennyiségem ? És van olyan oldal ahol esetleg kilehetne számítani ,tudom ,hogy a bodybuilder .hu kilehet ,de nem tudok eligazodni rajta . :) És még egy kérdés ,hogy mégis ,hogy tudom megnézni ,hogy mondjunk mennyi kalória van 1 joghurtban ,és esetleg van olyan oldal amin ez rendszerezve le van írva ?(kalória számlálás )

Nektek ez a módszer bevállt ?


2010. júl. 20. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A csomaglot kajáknak a csomagolásukon felvan tüntetve egy táblázat: tápérték 100ml/100gramm termékben. És KILÓKALÓRIA van írva mindenhova, mert a jele: kcal->k =kiló cal->kalória.

Egyébként is: nem kell csipszet, gyors kajákat, meg minden féle sós cuccott enni. Elég h ha rendes főtt kaját eszel, és sportolsz. Napi 1-2-3 óra rendszeres sport az helyre hoz. Csak azt ne felejtsd el, hogy előszőr fogsz fogyni, de utána megáll, és azt veszed észre h megint "hízol" pedig mozogsz. Egyszerű magyarázat: a szervezeted a zsírt át dolgozza izommá.

A túl zsíros kajákat is célszerű kerülni( pl: csülök pörkölt).

De függ a testalkatodtól is, hogy most mennyire tudsz vissza fogyni, ill. milyen gyorsan megy vissza a súly.

2010. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam enni csipszet , meg gyorskaját ,mert egyszerűen nem szeretem.
2010. júl. 20. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!