Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberig hogyan fogyjak...

Szeptemberig hogyan fogyjak le 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Egy pár napja egészségesen étkezem,és próbálok mozogni is,de szerintem jobb lenne ha kevesebbet ennék,és többet mozognék.Tudom,hogy egészségtelen lenne,de hamarosan megyünk nyaralni is,2 hét múlva,és addig is szeretnék leadni annyi kilót,amennyit csak tudok.Most 160 cm vagyok,elég pici,és 64 kg hozzá:(10 kg-ot akarok fogyni őszre,aztán később még 2-3 kg-ot.Szóval ha napi 3x eszem,mondjuk kiadós,bőséges reggeli,utána kevés ebéd,mondjuk a normál adag negyede-fele,délután már csak gyümölcs-zöldség,este 1 zöld tea,és mellette minden másnap futok,tornázok,és ugrókötelezem,fogyhatok?

Fpleg combból,vádliból,fenékből akarok fogyni,vékonyodni.Sikerülhet így,ha nem is túl egészséges?

Nagyon fontos lenne!

17/L


2010. júl. 20. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem tűnik rossznak szerintem ha kitartóan csinálod a leírtakat tuti sikerül leadnod ezt a pár kg-ot!:)

Sok sikert hozzá+:)

2010. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sose edd magad agyon...

Csak anyniz egyél h ne légy éhes és ha éhes vayg megin eszel egy ici picit

Nem számit hhényszo eszel csak anyni h ne légy éhes de ne is égy annyira jóllakva...

Igy azt hiszem h ez a legjobb és tartani is tudhatoda súlyod:D

2010. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább egyél többször keveset. 4x 5x, ha van otthon ebéd akkor tedd félre magadnak 2 adagba. 3 óránként kéne enni, ha sokat éhezel akkor leáll az anyagcseréd.


Nincs rajtad olyan sok felesleg, úgyhogy mehetne naponta 1 óra torna.

2010. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!