Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le szeptemberig...

Hogyan fogyjak le szeptemberig 8-10 kg-t?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem eégszségesebben enni,de nem megy,mindig megkívánok mást,ami nem olyan egészséges,meg aztán elég nehéz arra figyelni,hogy mikor mit eszem,mit nem szabad enni.Ha csak egészségesen ennék.pl.reggelire teljes kiörlésű kenyér,szalámi,zöldségek blabla...tízóri gyümölcs,ebéd zöldség és hús,du. joghurt,ennyi kajával éhes vagyok,de ha mást eszem,az már hizlal,és hiába mozgok,nem fogok fogyni:(Azt meg nem tudom betartani,hogy keveset egyek,akkor inkább koplalok,csak fogyjak már le végree!!:(160 cm vagyok és 65 kg.Ha elkezdek koplalni,és mellette mozgok,akkor le tudok fogyni?Mondjuk reggelire eszem rendesen,utána már csak zöldség,gyümölcs,hús,vagy 1 joghurt,1 pohár tej.

16/L


2010. júl. 29. 14:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ha eszek valami hizlaló kaját,már bűntudatom van,de nagyon.Egyszer elgondolkoztam azon is,egy kajálás után,hogy meg hánytassam-e magam,de aztán rájöttem,hogy hülyeség,nem akarok bulimiás lenni,csak vékony:(
2010. júl. 29. 14:22
 2/6 anonim válasza:
Ne koplalj, mert többet ártasz vele, mint használsz4
2010. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Elmesélem az történetem, hátha segítek valamit. :-)


Reggelente eszek mindent, bármit, amit elém raknak vagy amit éppen megkívánok, és annyit, amennyi csak jólesik. Ezután délben eszek anya főztjéből, de már nem olyan sokat, mint a reggeliből, amennyit eredetileg ennék, annak a felét eszem csak meg. Délután már csak gyümölcs, zöldség, és természetesen a sok folyadék, ami a vizet jelenti ilyen esetben.

5-6 óra után hogyha nem eszel, hidd el, le fogsz tudni fogyni! Ez most komoly! Nagyon nagy akaraterő kell hozzá, de ha kibírod kb. egy hétig, hogy 5 után semmi evészet (vagy maximum alma), akkor utána már hozzá fog szokni a szervezeted, és nem leszel annyira éhes. Velem ez volt.

Ja, és én sportolok hetente 4-szer 1,5 órát, szóval ez is nagy segítség.

Sportolj, és 6 óra után ne egyél. Nekem ez bevált.

Lehet, hogy kicsit drasztikusan hangzik, de nálam ez volt a nyerő. :-) Aztán hátha majd valaki tud normálisabb, kibírhatóbb tanácsot adni. :-)


Az meg nagyon jó, hogy nem hányatod magad, abból csak rosszul jönnél ki, rámehetne az életed is!!!


Sok szerencsét, kitartást! :-)


20/L

2010. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm utolsó válaszoló!:)

Sokat segítettél!Igazából egyszer már próbáltam így étkezni,de hamar feladtam,nem bírtam ki,hogy ne egyek délután mást.De most tényleg elszánt vagyok,le akarok fogyni,és sikerülni is fog!

Megkérdezhetném,hogy hány kg-t sikerült így leadnod?:)

2010. júl. 29. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy éhes vagy, mivel azt írod, délután joghurt. És pont. Itt a vége? Hol a vacsora? Ha nem vacsorázol, naná, hogy éhes vagy. És nem csak ezeket lehet enni. Sovány túró, tojás, hal, tej. Ezek sem hízlalnak. Nálam tulajdonképpen három szabály van: nincs cukor, nincs bő olajban sült étel, és nincs fehérliszt vagy zsemlemorzsa. Ebédre pl. nemcsak húst ehetsz zöldségekkel, hanem bármit, ami megfelel a fentebbi "szabálynak". Én pl. szoktam ebédre tésztát enni, de csak tönkölytésztát és abból sem egy púpos tányérral. Vagy szoktam enni különféle zöldségfasírtokat, de a liszt vagy zsemlemorzsa helyett darált zabpehellyel készítem és nem bő olajban sütöm ki, hanem a sütőben. Rengeteg ételt tudsz készíteni, ami nem hízlal, csak időt kell szánni arra, hogy recepteket keresgélj.
2010. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, egyébként hogyha 6 óra után megkívánsz valamit, gyümölcsöt ehetsz, sok helyen olvastam, hogy olyankor már egyáltalán semmit, de azt szabad, persze mértékkel! :-)


Én, mivel intenzíven sportolok, tehát sportoló vagyok, így elég sok lement, de nem tudom, hogy mennyi pontosan. Én rá voltam kényszerítve a fogyásra, ugyanis sportoló vagyok. Muszáj volt, edzőim mindig b*szogattak, így olyan szinten kivoltam, hogy sikerült végül... Nem volt könnyű, de megérte, és most tökéletesen érzem magam. :-)

Amúgy én 175 cm vagyok, és 68 kg, persze erős az izomzatom, de úgymond jó alakom lett. :-D

Neked is sikerülni fog, ha elszánt vagy!!! Nekem elhiheted! :-)

2010. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!