Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma csak ennyit eszem?

Ha ma csak ennyit eszem?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem egy fél pirítóst lekvárral, később pedig 5 db kekszet, egy bögre tejjel. Ha ma még eszem 1 vagy 2 szelet light margarinnal megkent kenyeret, és estefelé mozgok intenzíven 2 órát, akkor hízhatok?
2010. júl. 21. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért nem lehet normálisan enni? keveset is eszel és vackot is. zöldség, gyümölcs esetleg??
2010. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj ilyen keveset enni. A zsírraktározás beindításához nem kellenek napok, elég egy-két kihagyott vagy nem megfelelő étkezés. Egyél egy kis gyümölcsöt-zöldséget, vagy valami fehérjét. Akkor sem híznál ha 1200 kalóriát ennél.
2010. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul ez mind szénhidrát. Egy napra nem nagy mennyiség, de ebben az "étrendben" arányaiban sok.
2010. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szükségem van az energiára, mert sokat megyek. Szóval mindig van valaki, akit meg kell látogatni, vagy el kell mennem boltba...Futkosok egész nap.
2010. júl. 21. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, de nem eszel semmi fehérjét, ami pedig nagyon fontos. Amúgy zöldésgekből és rizsből is lehet energiát nyerni, nem csak kekszből meg kenyérből!
2010. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A rizst utálom. Zabkását szoktam enni reggelire általában, de most akartam valami változatosságot. Holnaptól ismét zabkása, legalább 3 hétig, ugyanis elkezdtem fogyni :D
2010. júl. 21. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Energia fehérjéből és vitaminból van.

Szénhidráttól csak átmeneti vércukoremelkedés van, ami ad egy löketet, ettől úgy érzed, jobb. Pedig nem jobb, sőt, a szervezetednek kifejezetten szar.

2010. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló étrenddel én simán leadtam 4 kg-t egy hónap alatt úgy, hogy összesen max 5 kg felesleg volt rajtam (49 kg voltam, a "versenysúlyom" 44 kg, 158 cm vagyok, 30 éves) és a mai napig tartom a súlyom. Sőt, én cak napi 1 órát mozogtam, 1 héten kb. 3-szor 4-szer.
2010. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha úgyérzed h neked ez jó akkor csináld. csak nemértem hogy ha ilyen szentül meg vagy győződve arról h ez neked jó, mi a p*csáért teszel fel itt kérdést?? :D polgárpukkasztás? :D
2010. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!