Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsíból fogyok? (lent)

Zsíból fogyok? (lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni edzés mellet,de úgy, hogy minden nap megyek edzeni (Kondi (heti 4), Ju-jitsu (heti 3) ).


Annyiból áll a diétám, hogy 2 óránként eszek, egy keveset, azt is nagyon fehérjedúsan.


Tehát pl most ettem egy negyed pohár kefírt, meg egy pohár tej, aztán eszek 2 párizsit, kis rizst, és sok zöldséget, elmegyek terembe, aztán 2-3 pohár tej, meg egy tonhal, aztán eszek még valamit, aztán késöbb meg egy kis dinnye.


Nagyon kemény és hosszú edzéseim vannak, és amint látjátok eszek rohadsokat, de egéségesen.


Fogyok folyamatosan, 75Kg-ról indulatm és most 73,5 körül (egy hét alatt) vagyok, semmi koplalás mindenből eszek sokat, van olyan, hogy 2600 Kcal-t is megeszek, de egéségesen.


Jól csinálom, zsírból fogyok, vagy nem a legjobb?


15/F 170 Cm 75 KG-ról 73,5 (1 hét alatt)


(70-kg nagyon jó lesz nekem)


Ja és, ez menni fog egy hónap alatt ?


Csak normális válaszokat, köszi! :-)


2010. júl. 21. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egész jó, jól látod, hogy a koplalással nem lehet elérni semmi jót, csak sporttal és megfelelő táplálkozással! Úgyhogy le a kalappal:)

És igen, szerintem lefogsz fogyni 70 kilóra, és zsírból! Ha mégsem fogynál le, az azért van, mert egy kis izmot felszedtél, persze ez nem baj, nagyon is jó!

Amúgy a kaják nagyon jók, én még azt mondom, hogy teljeskiőrlésű kenyeret is ehetsz. És igyál sokat, főleg ilyen melegben!:)Hajrá és sok sikert!

2010. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!