Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, de nem...

Szeretnék lefogyni, de nem szeretem az egészséges ételeket? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok 165 cm és 80 kg. Igen eléggé meg híztam és szeretnék fogyni. Ma például reggelire suliba vittem barna kenyeret, tettem rá vajat és zöldséges felvágottak...de annyira undorral ettem azt a barna kenyeret... egyszerűen nem ízlik. Mit javasoltok nekem? Tudnátok írni pár jó tippet? Nagyon szépen köszönöm előre is!
2020. jan. 27. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyél kevesebbet, ne a felvágott legyen zöldséges, hanem paprikával, paradicsommal edd. A főételnél ugyanez, kevesebb, és kiegészítve zöldségekkel. Mindent lehet ízesíteni, hamar megszokod, ha nem azt mantrázod, hogy az egészséges rossz ízű!
2020. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%

Tükörtojás reggelire ha otthon vagy, gyümölcssaláta elvinni(ez finom kaja, nekem elhiheted)

Több ötletem nincsen ami finom lehet... :D

2020. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy fogytam egy év alatt 12 kilót, hogy kb. felére csökkentettem a bevitt étel mennyiséget és duplájára a vizet.

Elvileg evés előtt kéne inni kb. 3 deci vizet -ezzel is csökkentve az éhségérzetet-, de nálam ez nem jött be, csak evés után.

2020. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Keresd meg azt, amit mégis szeretsz, pl gyümölcsöket, zöldségeket. Kenyerekből van többféle, nem automatikus az, hogy ami barna, az rossz. Jó pékségből a magos kenyér finom, de úgyis kenyérből kell a legkevesebbet enni. A zöldség rostos, azért is jó, a fehérjétől (tojás, sovány hús, sovány sajt, joghurt) meg jóllaksz. És valamit mozogj mindennap, úgy egy órát, amit szeretsz.
2020. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Bármit megteszek a fogyásért!

Kivéve a diétát és a mozgást.


Aha! Ezt már annyiszor hallottam, hogy ha alkalmanként kapnék egy százast, nem kéne már dolgoznom többet.

2020. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
36%
Szia! Egyél ugyanúgy, mint előtte, de evés előtt igyál meg fél liter vizet. Kevesebbet fogsz enni az ételből és így fokozatosan fogysz. Édesség helyett inkább gyümölcsöt egyél.
2020. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg még lehet próbálni az intermitten feasting - et. Magyarul azt hiszem "időszakos böjt" - nek lett fordítva.

Én évete csinálom, nekem bejött. De nem való mindenkinek.

2020. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok kevesebbet enni, sok vizet inni és több zöldséget fogyasztani.
2020. jan. 28. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!