Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Weight loss coach Magyarországon?

Weight loss coach Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy hol találhatok magam mellé egy fogyásban segítő partnert.

Van étrendem ésedzéstervem is (mindkettő profiktól), viszont a motivációm elfogy két hét után. Hol tudnék valakit találni aki támogat ebbe? Aki egy kicsit popsin rúg, ha már elfogy a motivációm.

Esetleg valaki nem tud segíteni?



2020. febr. 5. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem szakember kell, akkor szerintem innen is szívesen rugdos bárki, vagy kérj meg egy barátot :) Én Skóciában élő barátnőmmel szoktam videó chatelni, hogy rugdossam. Bár ő néha hihetetlen hülyeségekre képes, olyankor kell egy kis idő, hogy ne akadjak ki rá.

Akár ide is írhatsz beszámolót, ezalá a kérdés alá, hogy hogy haladsz, mi nem ment...stb. Vagy új kérdést is írhatsz olyankor.

Amennyire megfigyeltem, ezalatt a topik alatt elég jól szokott ez menni.

2020. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is kéne egy ilyen. Aki a sarkamban van egész nap, és kiüti a kezemből a fánkot, és üvölt velem mint egy őrmester. :D Aki éjjel razziázik a hűtőmben és ha túró rudit talál akkor húsz fekvőtámasz! :D

Az edzéssel nincs bajom, járok hetente háromszor, csak a fránya zabálást nem bírom betartani! Amúgy szerintem nincs ilyen Magyarországon, ez nem az a kultúra...

2020. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es: ezen most hangosan felnevettem :D Álmaim munkája lenne másokkal üvöltözni :D Edzőtársaim így is azért vannak a közelemben edzésen, mert én tuti addig veszekszem velük, amíg ki nem hozzák magukból a maximumot. Nem tűröm a "nekem ez nem megy" rinyát és társait, miközben nem is próbálják :D
2020. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is múltkor kiírtam ide egy kérdést,hogy ki hogy motiválja magát az edzésre. Akkor az egyik válaszoló írta, hogy nézzek tükörbe és ha nem tetszik,akkor lehet menni edzeni, nincs kifogás. Nekem ez bevált, lelkiismeretfurdalásom lett. Egyik nap volt egy holtpontom, sem a mérleg nem ment lejjebb, se centi. Migrénem volt+ szédültem is, ezért le akartam mondani az edzést. Szépen leültem, végiggondoltam, hogy nyárra milyen alakot akarok és meglett az elhatározás,hogy ne gyűjtsem a kifogásokat. Mondanom sem kell,hogy az edzés 5. percében el is múlt a fejfájás...Aztán a másik ami beválik, ha le akarnám mondani az edzést, az a mérlegelés. Edzés előtt megmérem magam, aztán nyílván nem tetszik amit látok és szépen lehajtott fejjel battyogok az edzésre.

Aztán ajánlottak még egy facebookos oldalt, az a neve, hogy Sasa Fitness. Nagyon jó motivációs bejegyzéseket ír az edző, naponta többször.

Még annyit hozzátennék,hogy nekem is az első 2 hét volt a legrosszabb. Utána megszoktam a kajákat meg az edzést is. Most már nem esik annyira rosszul,mint az elején. De ha esetleg kéne valaki, aki motivál, akkor nyugodtan írj rám privátot és kölcsönösen motiválhatjuk egymást. :)

2020. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2esnek (es kerdezonek):


[link]


Ilyenre gondoltal?😂


Egyebkent ha valakit erdekel Bp-n edzestars akkor en a baratnom es egy baratom (illetve meg nehany barat ha ugy van, de a 3as a fix) szoktunk jarni rendszeresen kondiba, nyaron streetworkoutolni. Szivesen fogadunk normalis edzestarsakat :) barataink kozott is probalkozunk kis edző kozosseget kialakitani.


23/F

2020. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös igen, pont ilyenre! :D (2es voltam). Imádnám. :D
2020. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Sziasztok,

Nagyon szívesen segítek, ha valakinek szüksége van egy kis motivációra.. Én is hálás vagyok azoknak akik támogattak mikor elindultam egy hosszú úton...


12 hónap/40 kg minusz. 113 ról 73-re -( 28/F)

Összegezve- 27 évesen egy lusta, pocakos, elhízott ember voltam. Nincs olyan, hogy valaki nem tud lefogyni... úgy érzem jogom van azt mondani- CSAK GYENGE! Kitartással az ember bármit elér :) Boldogabbb, egészségesebb, teljesebb életet élek...

Aztán egy kicsit többet kezdett jelenteni az edzés..most már versenyre készülök..


Szóval ha csak beszélgetni szeretnél, vagy valakit aki online elküld a vérbe, ha feladod, akkor keress bátran üzenetben..


Písz :)

2020. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!