Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 6x 1 óra ugrókötelezés...

Heti 6x 1 óra ugrókötelezés és kevesebb kaja ér valamit majd?

Figyelt kérdés

Pl. a mai kajám így néz ki.Amit eddig ettem mindenek a felét eszem meg és beraktam magamnak tízórait meg uzsonnát is.


Reggeli: 1 főtt tojás, fél szelet fehér kenyér,1b bögre házi tej

Tízórai: 2 szelet görögdinnye

Ebéd: nem teljesen egy tányér paradicsomos gombóc kenyér nélkül

Uzsonna: 2 kisebb alma,1 barack

Vacsora: fél szelet fehér kenyér rá 1 szelet parizer, paradicsom és egy bögre házi tej


Az ugrókötélen kívül szoktam kb fél órát a kutyámmal is játszani pl.focizok vele, szaladgálok vele, versenyt futunk :)

Ezek után szoktam nekiállni az ugrókötelezésnek szóval már jól be vagyok melegedve. Hétfő óta csinálom ezt és elég jól megy, de gondoltam megkérdezem, hogy hatásos lesz-e mert akkor valamin változtatni fogok ha kell.

Amúgy 15 éves lány vagyok 158 cm és 53 kg.


2010. júl. 23. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

jó a súlyod miért akarsz fogyni?

de amugy jó az étrend,diétás csak fehér kenyér helyett teljes kiörlésű kellne

2010. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az kéne, de nekem külön nincs pénzem venni anyuékat meg nem akarom ezzel traktálni. Amugy van rajtam fölösleg bőven.A combon vastag, meg ha ülök akkor két "hurkába" gyűrődik a hasam sajnos. Amugy köszönöm a választ.
2010. júl. 23. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
értem,hát akkor is diétás mert a kenyér mennyisége nem sok:)
2010. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tényleg nem baj a kenyér, de én vacsira nem azt enném inkább joghurtot salátát v tojást! Estére nincs szükséged kenyérre! Egyébként az ugrókötél nagyon jó én is azt csinálom szép lett a hasam formás a vádlim meg vagyok vele elégedve napi 20 percet csinálok és mellé tánc, de az csak zenére ilyen kis ugra bugra egyébként ha megvan én akkor semmit sem csinálok és még az se látszik meg rajtam ez olyan 5 nap!
2010. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, szerintem normális a súlyod, nem is kéne fogynod.Valószínűleg azért érzed,hogy fogynod kéne,mert nem vagy olyan magas és így oszlik el rajtad ez az 53kg,és ez alkat kérdése is,de szerintem jó vagy így. Én is 15 éves vagyok 174cm és 50kg, inkább nekem kéne híznom csak nem nagyon megy,de már 1kg sikerült igyekszem nagyon!Szóval szerintem fogadd el magad,de ha az edzéstől jobban érzed magad akkor csináld és biztos lemegy rólad az a pici felesleg.:)
2010. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy hét alatt lement másfél kg. ez ha így folytatom jó nem?
2010. júl. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!