Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek min kellene meg...

Szerintetek min kellene meg valtoztatnom? Keppel

Figyelt kérdés
A felso testemmel elegedett vagyok, viszont a combom nagyon vastagnak talalom. 165/52 kilo vagyok. Edzek tobbet combra vagy mit javasoltok? [link]
2020. febr. 9. 08:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Kicsin maszkulin (férfias) az alakod, de ezen nem tudsz változtatni, és nem is kell. Csak tudni kell jól öltözni hozzá. :)

Akit belinkeltél, ő rettenetesen vékony, és szerintem te sokkal jobban nézel ki, szóval ne akarj rá hasonlítani. Ez a girhes testalkat nem állna jól neked. Széles a vállad, keskeny a csípőd, ha ilyen csont és bőrre fogynál, borzasztóan néznél ki.

2020. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Jól kimosta az agyad a média...
2020. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
92%

Ne változtass magadon! Nagyon jó alakod van. :)

32F

2020. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem máris olyan a lábad mint a képen linkelt lánynak, csak más a beállás. Hidd el nagyon sokat számít. És aki azt írta, hogy férfias az alakod, hát nem kommentálom...Szerintem ne fogyj többet, most pont jó, még csinos nőies, és karcsú is egyben.
2020. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha szerinted vastag, akkor a fejedben van a probléma és azt érdemes kezelni. Vagy azért tetted ki a képet/ kérdést, hogy dícsérjenek a hozzàszólók. Nem tudom eldönteni. De ide àltalàban azért jönnek kérdezni az emberek mert valós a problémàjuk, nem képzelt.
2020. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem azert tettem ki, hogy megdicserjenek. Tenyleg onertekelesi gondokkal kuzdok, es mar nem tudom sokszor eldonteni, hogy amit latok a tukorben az e a valos. A sport az eletem resze volt, majd egyik pillanatrol a masikra abbahagytam es feljott 15 kilo. 2 evembe telt mire leadtam. Viszont nem vagyok elegedett a labammal. Es ezt tovabb rontja az insta. De koszonom mindenki valaszat! Kedves toletek es tenyleg jol esik :)
2020. febr. 9. 19:33
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél már fel légyszi egy ugyanolyan nadrágot, mint azon a lányon van, és csinálj színes képet, szépen lebarnulva, kb. ugyanolyan szögből, pózban és távolságból. Szerintem a végén kiderülne, hogy nincs is olyan nagy különbség köztetek, vagy ha van, az is leginkább azért, mert pl. más formájúak a csontjaitok.
2020. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

Pont én is a nadrágos dolgot akartam írni. Kanalazd magad egy jó szűk fittnes naciba és lám,ugyanolyan leszel. De komolyan. Alapból olyan az alakom mint Neked,ha felveszek egy olyan gatyát mint a csajon van,akkor olyanra szorít le. Ennyi ☺

Tökéletes az alakod,el ne rontsd ☺

38/n

2020. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kommentben linkelt csajnak vastagabb a combja, mint neked. Az a gatya nagyon megtévesztő rajta.

Megkérdezhetem, hogy centiben mérve mennyi a combod kerülete a legvastagabb részén?

2020. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
50 cm :)
2020. febr. 11. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!