Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés után akkor is mindenképp...

Edzés után akkor is mindenképp kell fehérjét fogyasztani, ha aznap már megvolt a napi fehérje bevitelem?

Figyelt kérdés
Esti edzés esetén, a napi fehérje bevitel célomat már elértem.
2020. febr. 12. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Ha nem fogyasztasz fehérjét edzés után akkor azonnal meghalsz vagy minimum 30 százalékkal csökken az izomtömeged.


Ja, nem...

2020. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Te reggel betolod az egészet? Edzés után is kell..jézus.
2020. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem reggel toltam be, vacsora után lett még. Ma pont egy jó nap volt fehérje szempontból, így alakult. Mivel még soha nem volt ilyen, azért tettem fel a kérdést. Viszont az első válaszoló iróniáját értve, nem ettem plusz fehérjét, most meg már így este fél 11-kor nem szeretnék enni semmit. Nem nagy baj hogy elmaradt?
2020. febr. 12. 22:34
 4/7 A kérdező kommentje:
*lett meg
2020. febr. 12. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem muszáj enni az esti edzés után. Főleg ha fogyás a cél.
2020. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

De hülyeség ez a "napi fehérje bevitel". A fehérje nem épül be, ha nincs stimuláció. Edzés nélkül megeszed kisz*rod ennyi. Miből viszed be a fehérjét? A felszívódás sebessége sem mindegy. Pontosíts már légyszi, hogy mit és mikor eszel meg mennyit mert így nem lehet megmondani.

Azon kívül vitamin is kell, tehát a kérdésedre így a válasz: vagy kell, vagy nem.. Attól függ.

2020. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz. Igazából az a 20-25 gramm +fehérje nem oszt nem szoroz.
2020. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!