Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak minnel gyorsabb...

Hogyan fogyjak minnel gyorsabban 4 kilot?

Figyelt kérdés
barmi szoba johet, akar koplalas is
2020. febr. 16. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél fogyni elsősorban? A koplalás nem egészséges, vissza fogod hízni, valamint megvonod magadtól azokat a dolgokat, amikre szükséged van. Ha koplalással fogysz, akkor nem fog rajtad meglátszani, maximum izomból fog lemenni az egész.


Nem nagyon tudok neked így látatlanban tanácsot adni, viszont szerintem hosszútávban gondolkozz. Ne tedd tönkre magad

2020. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Bármi? 4 kilót leggyorsabban levarázsolni egy kis gyomorizgalomtól lehet. Kellő gyomorizgalmat egy jó kis idegösszeroppanás megteremt. Idegösszeroppanást az én kedves fél falut rettegésben tartó haragosaim gyakran előidéznek... Aki gondolja, megszabadíthatna engem tőlük, nekem itt nem fognak hiányozni, és garantáltan lefogyasztják az embert!


B verzió, keress magadnak valami fizikai munkát, áss fel egy kertet, ásd ki egy betonalap helyét... Már le is fogytál.

2020. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 nap vízböjt vagy 2 nap száraz böjt. De jegyezd meg, hogy ennek 90%a víz amit lefogysz. Egészségügyi hatása viszont nagyon jó, és jó motiváció a fogyókúra elején.
2023. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!