Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 70 kiló vagyok és 153 cm...

70 kiló vagyok és 153 cm nagyon kövérnek számítok?

Figyelt kérdés
Valami tippek pár kiló leadásához..
2020. febr. 21. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Igen fogynod kéne és nem koplalással.

Lepontozni jobb oldalt tudsz.

2020. febr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

én 155vagyok és 54 kg. most én is "fogyózok", deee... itt nem csak az számít hogy hú 155 cm-el 45 kg-nak kéne lennem és egyebek, hanem az is, hogy amúgy zsír az annyira nem igazán van rajtam, ami van, az a combomon. felül szinte semmi. szóval én arra akarok rágyúrni, hogy feszesebb lábam, fenekem legyem, nem arra hogy hán ykg akarok lenni.


de nálad sajnos 70kg-nál mindenféleképpen van egy kis zsírtömeg, de én is voltam 65 kg, ne aggódj, taasztalatbó mondom, hogy aki ilyen alacsony az gyorsabban fogy ;)

elég ha lemész kb 55re aztán rágyúrsz inkább a formásodásra


egyél sok fehérjét, hús, hal, stb. meg minél kevesebb szénhidrátot és zsírt.


ha írsz priviben, akkor segíthetek

2020. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi kilóval már biztosan nem vagy vékony. Hogy kövér, vagy túlsúlyos...fogalmam sincs, nekem ezek a kategóriák már kissé homályosak.


De kérlek, ne 500-600 kalóriát egyél, ha a kommented arra vonatkozott, inkább 500-600 kalória deficitben legyél. A futógéppel pedig óvatosan, fokozatosan.

2020. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 akoslucu201312 válasza:
Szia!Igen,kövér,dundi,elhízott ahogy jobban tetszik az vagy.De abszolút nem bántásból írom.Ugyanis,én is hasonló magasságú vagyok mint te(154cm vagyok) és én még durvább súlyból indultam 78kg voltam.Sajnos az ember nem veszi észre sokszor hogy elszalad vele a ló vagy ha észre veszi tudja,hogy baj van,de nem gondolja,hogy ekkora a probléma.Én azóta nem fogyókúrázok,hanem teljes életmódváltásba kezdtem.Nem akarok semmi hiperszuper gyors diétával lefogyni inkább lassan de tartósan menjen le!Ami nekem bevált(Jelenleg 69kg vagyok,ez még mindig SOK még mindig kövér,dundi vagyok.)az az,hogy szépen lassan az evésben adagokat lecsökkentettem kisebb mennyiségre,és figyelem miből mennyit viszek be(szénhidrát,zsír és fehérje) rengeteget iszok VIZET illetve cukor és minden nélkül teát ha már nagyon unom a vizet.Emelett kis lépésekbe bevezettem a sportot az életemben biciklizek napi 1-2órát itthon tornázgatok(fél-1órát) és emellé még kondigépezek is.Persze nem egyik pillanatról a másikra kezdtem sportolni mint az őrült,hanem fokozatosan emeltem az időt és a különböző sport formákat.Te is találj egy mozgásformát amit számodra élvezet csinálni.Ami fontos ne éheztesd magad egyél megfelelően napi többször.Esetleg ha kísértésbe esel nyugodtan egyél belőle vagy edd meg azt nápolyit vagy bármit,de mozogj és ne minden nap "bűnözz".
2020. febr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 150 cm vagyok és voltam hasonló súlyban. Sőt most jelenleg 54 kilóval épp nekiállok rendbeszedni magam és 50 alá cammogni.

Abban a szerencsétlen helyzetben vagyunk, hogy alacsonyságunk van, nem magasságunk, így fokozottabban látszik minden egyes kiló.

Ha átlag embernek azt mondod 54 kiló, az les mint rozi a moziban, hogy de hát az nem sok. Dee, sajnos 150 cm-hez sok.

Ahogy sajnos a 70 is.

Én anno alacsony szénhidráttartalmú étrenddel fogytam 70 egypárról 50 környékére. Konditermi edzések, sok folyadék, sok fehérje. Nekem ez vált be.

Azóta is 50 kg környékén mocorgok, most ez az 54 már kényelmetlen, igyekszem 4-essel kezdődőre vinni a súlyom és egy kis izmot pakolni magamra :)


Nem tudom hogy eszel, de első körben finomított, cukros, feldolgozott cuccokat iktasd ki, aztán fokozatosan állíts be egy hétköznapokban is tartható, nem sanyargató étrendet. Na meg mozgás, mozgás, mozgás :)

2020. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!