Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen tornát javasoltok,...

Ti milyen tornát javasoltok, ha nyárra jó testet akarok? Szerintetek ez elég lesz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 153 centi magas, 51 kg.


Rubint Réka 2017-es Cosmo videóját csinálom (nem csináltam meg még végig, 16 percig jutottam, a video 40+ perces) minden nap.


Emellett hasizom gyakorlatokat csinálok, amit Polla (youtuber) rakott ki nemrég.


Nem diétázok, nem követek semmilyen étrendet, csak figyelek arra, hogy mit eszek.


Ti javasolnátok még valamit emellé?



2020. márc. 2. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tömegnövelő étrendet és heti 6x 1 óra súlyzós edzést
2020. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Messze van még a nyár, 2 hónap múlva ráérsz átgondolni, hogy elég -e. Esetleg futás, biciklizés heti 1-2 alkalom.
2020. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés, mit értesz jó test alatt. Valószínűleg van rajtad némi túlsúly, amit az étrended módosításával tudsz leadni. A fitnesz jó lesz sportnak.
2020. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Rubint Rékát, Sóher Norbikával együtt engedd el. Nézz csak rájuk. Szerinted ők jól néznek ki? Pollát nem ismerem, de gondolom valami influencer. Szintúgy engedd el.

Gyanítom lány vagy. Diéta, NORMÁLIS fittnes, és felejtsd el az ilyen nagyon híres sehol semmi embereket. Mindenki jött nekem is hogy mert a Sóherék nagyon tudják... 3 év edzés után kategóriákkal jobban néztem ki mint ők sok-sok év "tapasztalattal".

2020. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az étrendedben sok legyen a fehérje, zöldség és kevés a szénhidrát. Én nagyon szeretem a Gymstick edzést, nézz utána!
2020. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi neked a jó test? Ezekből a számokból senki nem mondja meg, h mennyi mozgás kell neked.
2020. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!