Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornákat, sportokat...

Milyen tornákat, sportokat (pl bicikli, futás) javasoltok ha inkább zsírégetni akarok? (Nem akarok vastag vádlit vagy combot miután lefogytam) (Igazából mindenhonnan fogynom kéne) kb 15-20 kg + om van

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, h az étrendem jó, már csak azzal leadtam 10 kg-t
2011. febr. 19. 20:10
 2/4 anonim válasza:

Zumba! az jó.:)


10 kg fogytál le az étrended változtatása miatt?? El meséled hogy csináltad? én is le szeretnék fogyni egy 10 kg-t!!

2011. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hááát :) délig azt eszek amit akarok, de 2szer és nem olyan sokat. (Az első hónapban rántottcsirkés szendvicset ettem reggelire) délben ugye ebédeltem pl párolt zöldséget. 4 után meg semmi :) és lement 10
2011. febr. 21. 15:29
 4/4 anonim válasza:
Wa,ez kemény,hogy ezt kibírtad,én úgy csináltam egy ideig,hogy 6után nem ettem,de már az is nehéz volt :S de az csak arra volt jó,hogy ne hízzak,szal a sulyt tartottam. Én is szoktam zumbázni néha,sztem vicces :D töltöttem le videókat és arról csinálom,vagy vannak fent youtube-on is jók,nekem is pont egy 10 est kéne leadnom,de nem megy :S
2011. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!