Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a legextremebb hizasod...

Mi volt a legextremebb hizasod? Nekem 2 hó alatt +10 kg

Figyelt kérdés
Szerencsére viszonylag hamar le is fogyok, ha odafigyelek, ugyanennyi idő alatt lenegy az első tízes, de ez a hízás szerintem akkor is extrém...
2020. márc. 2. 21:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

1 hét alatt 5-6 kiló. Egy szakítás után fornettibe fojtottam a bánatom...

A jelenlegi se semmi, 2 év alatt 25 kilót szedtem fel.

2020. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nálam hízásban pár hónap alatt 5 kiló (nem tudom pontosan, mennyi idő, kb. 2-3 hónap talán).


Fogyásnál pedig fél év alatt 15 kiló.

2020. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Ez a 2 hét alatt 12 kg vagy nem igaz, vagy kiszáradt, ürítés utáni állapotból indulva teli bélrendszerrel, folyadék túltolással befejezve lehetséges. Ugyanis 1 kg túlsúlyhoz úgy 8000 kcal felesleg kell, azaz ez kb. 7 ezer kcal többletet jelent átlagosan naponta, feltételezve, hogy nagyon hatékony szervezetről van szó. Ha valaki ennyit megenne 2 hét alatt, az elhízás lenne a legkisebb problémája, de valószínűleg nem jutott volna el 2 hétig, legkésőbb a 3. napon vitték volna a mentők hasnyálmirigy gyulladással vagy valami bélproblémaval.
2020. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
4 év alatt 35 kiló. A legszebb, hogy nem is eszem többet. Viszont abbahagytam a versenysportot és egyetemre mentem egy olyan szakra, ahol szinte egész nap bent kell lenni így az étkezés is rendszertelen, a mozgás is minimális. Persze nagyrészt lustaság miatt alakult ez így mert amióta összekaptam magam, mennek le a kilók.
2020. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

9 év +45 kg, úgy hogy közben voltak fogyókúràs próbâlkozàsok is, és eleve kövér voltam már. Igazàból kisgyerekkorom óta ezzel a szarral küzdök:(


1 éve életmódot vàltottam, -40 kg😊😊😊 Màr ez az életem! Soha többet nem csinàlok drasztikus fogyókúràt, amiből csak jojóeffektus lesz.

2020. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szintén karácsonykor, mikor még néha reggelire is sütit ettem akkor felszedtem 2 hét alatt 3 kilót.

Az volt a szövegen hogy nehogy kikelljen dobni ezt a sok kaját sütit én meg persze pusztítottam ezeket mint állat.

Es azóta se tudom leadni :D

De mindegy nem bántam meg, jót éreztem ner 2 hétig nem dolgoztam nasiztam és leseszartam mit eszek csak finom legyen.

2020. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
2,5 év alatt 40 kiló :'(
2020. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Férjemnek van ilyen extrém hízása 2 év alatt 35kg.
2020. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1 év alatt 15kg :D

18f

2020. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyakran belapátolok fél-egy órán belül több, mint egy kiló kaját. Ilyen állandó tendenciával ez sok mázsa lenne egy hónapban. :D
2020. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!