Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az oldal jó? Vagy valaki...

Ez az oldal jó? Vagy valaki tanácsokat legyen szíves adni?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék 15kgot leadni, de először is csak 5öt, tehát szép apránként. De félek, attól hogy nem sikerül ezért valami olyat szeretnék amivel ténylegesen fogyni kezdek.

Én nem szeretném elhagyni teljesen a fehér lisztet, tehát a fő ételekhez azt használnék, viszont nem tudom ez mennyire baj. Remélem nem az. De megpróbálnék egészséges ételeket enni. Meg tornázni, tornából jógára gondoltam, illetve még guggolás, felülés felekre. Plusz mindenhova gyalog megyek. Sikerülhet tényleg lefogyni? Tudom hogy nem minden ember ugyan olyan ezért is tartok attól, hogy ha nem sikerül. Meg ha a mellemből kezd lemenni én akkor abba akarom hagyni. Szóval hogy kell abbahagyni, úgy hogy akkor azon a kcalon maradok amin vagyok akkor és már nm fogyok tőle? Zold teát iszok közben

A kötözködni akaró emberek legyenek szivesek ne írjanak választ.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Fiatal vagyok.


2020. márc. 5. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, sajna ha ugyan ugy eszel mindent, nem sportolsz normálisan, nem fogsz lefogyni. Ha egy 120 kilós, 150cmes nő ugyan azt eszi, csak kisebb adagokat, biztos fogy egy ideig de 15 kiló nem elég “sok” ahhoz, hogy lefogyj, ha ugyan azt a rossz kajat eszed mint eddig, miert nem valtoztatsz?
2020. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És a többire a válasz?

De nem ugyan azt eszem ez a lényeg, hanem csak a Liszt maradna, és az nem barna Liszt lenne. Egyébként most is próbálok egészségesebben enni. Illetve azt is írtam hogy edzek.

2020. márc. 5. 10:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással sose fogsz lefogyni!
2020. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor most tisztázzuk az elején, aki nem segítő szándékkal ír, az NE írjon. Illetve a kérdésre válaszolni. Csak tudnám miért vannak ilyen emberek. Istenem😅
2020. márc. 5. 10:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miben kell segítség? Leírtad hogy fogod csinálni, igazából semmin nem változtatsz, csak egy kis jóga, meg felülés. Azzal nem fogsz fogyni. A cukorral hogy állsz? Zsír, olaj, paníros rántott dolgok? Tészta, krumpli? Nassolás, chips, csoki? Mert ezek azok, amikből minimálisra kell csökkenteni a bevitelt. A fehérliszt igazábóp kalória szempontjából majdnem ugyanannyi mint az egészségesebb teljes kiörlésű. Csak a felszívódása más. Sokkal gyorsabb, így hamarabb éhes is leszel.
2020. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja, de drágább is.

Nem csak azt írtam, csak az a baj, hogy arra válaszoltok amit épp kiszúrtok. Ami épp nem tetszik.

Az étkezésről is írtam, hogy próbálok egészségesebben enni. Csokit ritkán eszem. Csak ha meg kívánom. Üdítőt nem iszok. Müzli szeletet szoktam mostanában ha eredeti kívánok. Húsból rántott húst szeretem, általában azt is eszek, de van amikor natúr, vagyis csak fűszerezve.


Szerintem egyébként ti el sem olvastátok, vagy csak átfutottatok rajta gyorsan, ami azért nem tetszik mert ez az oldal elméletileg azért van hogy kérdéseket tegyünk fel és normális választ kapjunk.

Ha valamit nem írtam le miért nem lehet szimplán megkérdezni?

2020. márc. 5. 10:45
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az oldal IS, amit kérdezek.

2020. márc. 5. 11:05
 8/17 alletta ***** válasza:
több halat, szárnyas húst egyél, sok párolt zöldséget. gyümölcsöket, bár van amiben sok a cukor. étkezés előtt mindig igyál meg 1-2 pohár vizet, picit elveszi az étvágyad, illetve eltelít. jó trükk, hogy kisebb tányérból eszel, igaz ez önbecsapás, de hidd el működik. futáshoz, bicajozáshoz (akár szobabicaj) nincs kedved?
2020. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor először azt tisztázd magaddal, hogy milyen a testalkatod - pl. piknikus emberként ne is álmodj karcsúságról. Soha nem fog menni, ahogy aszténiásként sem leszel soha izommatyi. Ezt reális önértékelésnek hívjuk.


Aztán: a fogyókúra alapja az, hogy kevesebb étel és több mozgás. Az, hogy milyen lisztet eszel, tökmindegy, ha közben többet mozogsz, mint amennyi kalóriát beviszel. A felülések jók, teljsen jók. A jóga nem mindnekinek jó, és keveset éget.


Kerülni kell a cukros üdítőt, az édességeket, a nassolást - de heti egy "bűnös napot" be KELL! iktatni, különben csak a jo-jo-effektus jön. Értsd: leadod, és többet szedsz vissza, mert a szervezeted éhezik és elkezd raktározni.


Nevezz ki egy napot bűnös napnak, amikor annyit és azt eszel, amit csak megkívánsz, de csak egy nap legyen az, és mindig csak ugyanaz. Ha kedd, akkor mindne kedd, ha csütörtök, akkor minden csütörtök.


Ha a melledből megy le - természetes, hogy megy - akkor miért hagyod abba? El se kezdd.


Én úgy látom, hogy te nem fogyni akarsz, kérdező, csak "próbélkozol talán", de jobban megy a kontrollálás meg a kötözködés.


Döntsd el: fogyni akarsz vagy nem, hogyan és mivel csinálod és tedd azt. ne kifogásokat keress, ne másokkal hisztizz, hanem csináld. A melleidre pedig létezik mellnagyobbító (optikailag nagyobbnak tűnik) melltartó. Mindig kibukok azokon a buta nőkön, akik azt hiszik, hogy a nőiség jelképe a nagy mell (ami tévedés!), MIKÖZBEN azon nyavalyognak, hogy miért nem 50 kg-sak és miért nincs darázsderekuk. Azért, mert a nagy mell szinte mindig hízékony alkattal jár együtt.


Tudsz úszni? A legjobb égetés, szálkásítás és nyugtat.

A zöld te a nem mindig jó mindenkinek, mert felpörget.


És nagyon szívesen.

2020. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fehérlisztes pogácsából mondjuk 6 darab kell, hogy elég legyen, és hamar is éhes leszel utána. A teljes kiörlésűből elég 2 és éhes sem vagy sokáig. Akkor melyik is a drágább. Egyébként ott vannak a válaszok. Csak neked nem tetszenek. Kérdésed az volt, hogy le tudsz-e így fogyni. A válaaz nem. Kértél segítseget, leírtuk mit kell. Mi nem világos még mindig? Most ha 2000kcal-át eszel, akkor vidd le 1500-ra, ha lefogytál, akkor vidd fel megint és tartsd. Ennyi.
2020. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!