Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mondjak munkahelyen?

Mit mondjak munkahelyen?

Figyelt kérdés

Már nem fogyizok, régebben fogyókúráztan, most egy diétát követek. ( 3 éve. A fogyim kb 4-5 éve volt)


A lényeg: nem szeretek munkahelyen enni.

Egyrészt ennek az az oka, hogy csak saját magam által készitett ételt vagyok hajlandó megenni - éttermekben is dolgoztam már, ahol ugye a cég biztositott volna ebédet - de én nem kértem. Furin néztek rám. ( nem gyorsetterem, hogy egeszségtelen lenne, hanem rendes etterem. )


A másik: nem szivesen eszem munkaidő alatt.. érzekeny a gyomrom, gyakran a szenhidrat + hus leterheli a gyomrom ( pl krumpli + hús ) utana kaveznom kell, vagy elalszpm, de a kavet utalom... szal na, egy valag nyűg a kajalas meloban.

Egyik heten 3, masik heten 4 napot megyek.

Ha szabadnapom van, akkoe konnyu, mert tom, hogy ebed utan le tudok dőlni, ha faradt leszek.

De melóban nem szívesen kajálok..

Reggelizni reggelizem , keső este vacsizom, de ebédet nem szivesen eszek.

3 éve én ezt már megszoktam, sokak szerint egeszsegtelen, de nekem nem megy..


Most új munkahelyem lesz, de nem akarom, hogy kinezzenek.

Ugyanúgy étterem, - diszpécser, vendégfogado, ültető leszek - de megint ugyanez a gond jönne elő sztem, hogy miért nem kajálok....

Holnap kezdek.


Ti mit mondanátok a helyemben?

Mit mondjak?


Nem akarom hogy megint kinézzenek..

Éveken át beszeltek a hátam mogott, hogy anorexiás, meg minden pesig tokre atlagos testalkatom van - 58 kg - es rendesen eszem, csak munkahelyen nem megy...


25/l



2020. márc. 12. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert, mobilról írtam, gyorsan pötyögtem.
2020. márc. 12. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg az igazat mondani, ha rákérdeznek. Meglepően normálisan tudnak az emberek viselkedni, ha a bizalmukba fogadjuk őket. Nekem is volt egy kolléganőm, aki elmondta, hogy nem bír az irodában ebédelni, mert rögtön utána hascsikarást kap, mi megértettük, és nem piszkáltuk miatta.
2020. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt, amit leírtál.
2020. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy köteles magyaràzkodni senkinek. Nem eszel és kész. Ne akarj màr màsoknak megfelelni. A munkahely az munkahely , ha ilyesmi elég hogy kinézzenek, hàt nem tudom, én olyanokkal nem is akarnék haverkodni.
2020. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!