Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sem 54 kg Palvin...

Szerintetek sem 54 kg Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
Elvileg 172 cm és 54 kg. Én is 172 cm vagyok de 60-61 kg,és kb olyan alakatom van mint neki. A méreteim.is hasonlóak. Tudom hogy számít a csontozat és az izomzat is,de nem hiszem hogy 6 kg-ot számítana. Meg a bmi kalkulátor szerint sovány,de nekem egyeltalán nem a sovány jut róla eszembe,inkább csinos. Meg van olyan barátnőm akinek 18 a bmi-je mint Barbinak és ő tényleg sovány. Félre ne értsétek szerintem szép csaj,és jó az alkja,jobb is mintha sovány lenne,és tényleg nagyon jó modell. Csak azt nem értem miért kell hazudni a súlyáról. Végül is a kinézet fontos nem egy szám.

2020. márc. 21. 11:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
20%
Én örülök, hogy végre normál alkatú nő is bekerült a Victoria's Secret modellek közé, elvégre az átlag nő ilyen. És az azért elég abszurd, hogy hivatalosan 38-as mérettől kezdődik a plus size :D Azért ne vicceljünk már. Ideje, hogy reálisan képet alkossunk a nőkről és ne betegedjen bele egy kislány abba, hogy ő nem normális csak azért mert széles a csipője és vannak domborulatai.
2021. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
A modell alkat nem normális alkat, éppen ezért modellek a modelllek, mert nem lehet barkiből modell. Akkor mi értelme lenne ha a szomszéd Kati néni is felugorhatna modellnek két tészta dagasztás között?
2021. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Régebben valóban így volt, ahogy írod, volt a modell alkat és pont, ennyi, ez az ideál. De most már azért ez változik. És lenne értelme, épp ezt írom, hogy nyitotabbak most már, többfajta alkat megjelenik a kifutón, többfajta korosztály is. És ez tök jó, ha nem érzi magát rosszul egy átlag nő, ha belelapoz egy magazinba, vagy nem érzik úgy a nők, hogy 40 felett megszűntek nők lenni mert senki se kiváncsi rájuk. Hiszen elvileg a divat értünk, nőkért van. Alakul ez.
2021. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Tehát lényegében ma már bárkiből lehet modell..?
2021. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
52%
Azon az úton haladunk szerenécsre, de még van mit javítani a dolgon.
2021. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fotómodellkedés nem elsősorban alkat, hanem arcfüggő kéne hogy legyen. Hiába vannak 40 kg-s modellek, a legtöbb olyan ronda, mint a bűn. Nézzétek meg a 90-es évek divatbemutatóit, Claudia Schiffer, Linda Evangelista, Yasmeenn Ghauri hogy néztek ki..mindegyiknek volt melle és feneke, a dereka elvált a csípőjétől, ragyogtak, gyönyörű jelenségek voltak. Kár, hogy manapság nem az egyedi, szép arcokra mennek rá, hanem a jelentéktelen fejű halálpálcákra.
2021. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
60%

"Azon az úton haladunk szerenécsre, de még van mit javítani a dolgon." semmi értelme nem lesz akkor már. Ha átlagot akarok látni, kimegyek az utcára aztán cső. Ha már meg akarok nézni mondjuk egy Victorias Secret Fashion Showt, nem a rengő hájas narancsbőrt szeretném látni. Ha Palvinnak nem lenne már egy neve, be se került volna az angyalok közé. Azt is kinézem, hogy képmutatásképp tették angyallá, "stop body shaming" blablabla. A következő években több feka lesz köztük, lesz olyan aki nem borotválja a sövényzetét, lesz aknés, ráncos, transz, leszbikus, csak hogy minden példányból tegyünk mindenhova. Tudod, esély egyenlőség. Aztán köpjük szembe Adriana Limát, Giselle Bündchent és a többi volt angyalt, akiknek még meg kellett dolgozniuk a kifutóra kerülésért.

"Olyan világ jön,

amikor mindenki gyanús, aki szép.

És aki tehetséges.

És akinek jelleme van…


A szépség inzultus lesz.

A tehetség provokáció.

És a jellem merénylet!…


Mert most ők jönnek…

A rútak.

A tehetségtelenek.

A jellemtelenek.


És leöntik vitriollal a szépet.

Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.

Szíven döfik azt, akinek jelleme van."


Ez 2021. Jönnek a csúfok. Aki pedig szép, szabadkozhat, és át kell adnia a helyet a rútnak, mert ugye EsÉlYeGyEnLőSéG

2021. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy jönnek a "csúfolt". :)
2021. febr. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Csúfok
2021. febr. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
55%

#25


De azért az anyádat eladnád ha egy napig Palvin lehetnél 😆

2021. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!