Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 118 kg vagyok, és 190 cm, de...

118 kg vagyok, és 190 cm, de elég nagy a testzsir szazalekom mit tehetnek, hogy az arcomrol fogyjak?

Figyelt kérdés
Elegge zsíros a fejem oldalt, éstokam is van, meg az arcom is. Mennyire befolyásolja, ez az allapot az eredeti arc formam?
2020. márc. 22. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak az arcodról nem tudsz fogyni, mindenhonnan fogsz, és az arcod is visszatér az eredeti formájába.
2020. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet + kardio, egyelőre ez elég, meg fog nyúlni az arcod is. De nem értem, miért az arcod miatt aggódsz, amikor legalább 20 kilót le kéne adnod. (többet is lehet, de ha izmosodsz is, akkor már az is valami. Ja, és izmosodni súlyzózástól vagy saját testsúlyos edzéstől lehet, nem kardiótól, az csak a fogyást gyorsítja fel kissé.)
2020. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!