Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a testem sovány, az arcomró...

Ha a testem sovány, az arcomról miért nem akar eltűnni a zsír?

Figyelt kérdés
186 cm magas és 71 kilogramm súlyú fiú vagyok. Igazából alaphelyzetben (ha nem beszélek..) egész szép keskeny arcom van, viszont múltkor visszanéztem magam egy videón, amin beszéltem és teljesen sokkolódtam. (nem igazán szoktam videókon szerepelni, illetve a tükör előtt se beszélek) az arcom nagyon kövérnek tűnt, ahogy feltolódtak a pofazacskóim. Azt már megszoktam, hogy emiatt képeken sem tudok mosolyogni, de na...
2017. jan. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha befejezted a nyavalygást, ideje férfinek lenni!
2017. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted van akit ez zavar? :D Az ismerőseid eddig is így láttak.
2017. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen.

Van, akinek 80kg-100kg-san sem.pufi az arca, van, akinek 50kgsan is.

2017. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az mindenkinek olyan a mimikai izmok miatt, eléggé összehúzza azt a részt. Szóval az nem zsír, amit le kellene fogyni, hanem sima arcszövetek.
2017. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézegesd magad videón és ne szónokolj tükör előtt.
2017. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinek nagyon le kell szálkásítani, hogy az arca is teljesen lefogyjon... Nekem 20 kiló felesleg körül drasztikusan lefogy az arcom. Genetika.


De ha alaphelyzetben OK az arcod, akkor nem igazán lehet hájas...

2017. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!