Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Min változatnál? Mit csináljak?

Min változatnál? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne picit nagyobb fenekem?

Súlyzós edzést végzek 6 éve, de stagnál egy éve.

Az évesre is oda figyelek.

Cukor abszolút nincs az életembe.

Napi 170gramm ch

70gramm fehérje 20-35 gramm zsír.

A zsírral mindig szenvedek h ne menjen 35 nagyon max 40gramm fölé..


A hasam lapos. De ha most hízni szeretnék fenékre akkor oda is fog menni..

Mivel akinek nagy kerek feneke van, azon nem csak izom van, az nagyon csúnya is lenne. Mert az izom szögletes, a kérek fenék titka a zsír..


De nem tudom sok nő hogy éri el lapos hassal a nagy kerek feneket!?


🥺


2 éve szültem, lehet h erre fel a stagnálás?


Köszönöm.


2020. márc. 31. 14:49
 1/9 A kérdező kommentje:
2020. márc. 31. 14:49
 2/9 A kérdező kommentje:

Bringazok, heti 3x 12-15 km


És heti 2-4 alkalommal súlyzós edzés, testrészekre bontva.

2020. márc. 31. 14:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Bringa, 3as fokozatban, tehát nehéz tekerni, nem kardio stílusban.
2020. márc. 31. 14:50
 4/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok. Te vagy a kérdésem alatt az első arrogáns kotozkodo!


Találgatni próbálok mit tehetek, attól h nem ülök a pitsámon, nem vagyok se több se kevesebb és sztem attól, hogy tenni próbálok azért amit szeretnék, pont nem vagyok hülye.. Hanem próbálok rá jönni mit tehetek a siker érdekében.

2020. márc. 31. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól vagy hülye hogy tenni akarsz hanem attól hogy nem fogod fel, hogy létezik a genetika.
2020. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon egyszerű, akinek nem segít a genetika, annak a plasztikai sebész. Egyébként te adj hálát a genetikának, mert van akinek semmi feneke nincs, a tiéd meg ilyen kevés fehérje, és zsír bevitellel is rendben van!
2020. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez olyan, mint mikor valaki panaszkodik, hogy nemtud megvenni egy telefont és azt válaszoljak rá, hogy ne szomorkodj neked legalább van mit enned.

Ez kb ennyire volt segítség :)


De köszönöm.


És igen, csak ennyit viszek be, mert 150cm magas és 47kg vagyok, 1500 a napi kalória igényem, és ennyiből jön ez ki kb. :)


De még egyszer köszönöm, komolyabb oldalon, vagy embertől kell kérdeznem.. Ezekszerint ez még sem jó kategória.


Tudom, h léteznek nagyobb gondok az életben. És vannak más dolgaim és gondjaim is, kert, házimunka, gyerek, férj.. De attól miért ne törődhetnék azzal milyen a testem?


Máskor meg azt halljuk, miért nem törődnek magukkal a nők.

Mindegy. Tényleg.



Sziasztok!

2020. márc. 31. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanigy jartam.

Aztan elhagytam a tejtermeket, es lement.

Azert 170 g szenhidrat mellett nyomni kell az edzest is, ha fogyni akarsz. Meg, ha nem is cukor, ugyis vegul azza bomlik le, glukozza.

2020. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű az alakod és a feneked arányos hozzá. Nagyobb fenékkel közönségesen néznél ki, de te tudod.
2020. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!