Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nyúlik meg a bőr?

Mennyire nyúlik meg a bőr?

Figyelt kérdés

Komolyabb súlyvesztés után milyen lett nektek? Nagyon félek, hogy nagyon sok marad vissza.

Max.140kg most:110kg cél:70kg és kb. 172 cm vagyok.

Mennyire sikerült eddig tönkre tennem a bőröm? Mennyire fog kb. megnyúlni?


2020. ápr. 1. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A böröd már MOST meg van nyúlva, NEM a fogyástól nyúlik.


A fogyás CSAK ANNYIT csinál, hogy a bör alatt a zsírréteg csökken, a bör részben marad akkora, mint most, és ezért lesz TÚL NAGY rád!


Ha elég fiatal vagy, megfelelöen ápolod a börödet, és eleget sportolsz közben, akkor a bör is összhúzódik valamennyire, hoyg mennyire, az teljesen egyéni.

2020. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztos lehetsz benne, hogy maradni fog bőröd

attól függ hova híztál: általában a combbelsőn marad vissza és a hason, mint "kötényhas"

plasztikai műtéttel viszont rendezhető, szóval ne ez legyen a legnagyobb problémád szerintem

2020. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamennyi nagy eséllyel maradni fog, mert ez màr olyan mértékű megnyúlàs , hogy teljesen nem sok esély van a visszahúzódàsra.

Nekem is fog maradni, mivel 170 kilóról 65kg- ra tervezek fogyni. Most vagyok 128, még húzódik vissza a bőröm, de ez màr nem sokàig lesz így. Nem izgat, nem stresszelek miatta, majd a végén megcsinàltatom. Ezt màr akkor tudtam mikor elkezdtem.

2020. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!