Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná ezt nekem?

Valaki elmagyarázná ezt nekem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nagyon sokat eszek, talán a stressz miatt. Na és itt jön a lényeg.

5 nap alatt 5.6 kilóval gyarapodtam.

1 nap: 2237 kcal. Ekkor még normális volt a súlyom.

2 nap: 1 kcal. Nagyon rosszul voltam, ezért csak egy kávét tudtam meginni, de

már +2.2 kg.

3 nap: 4619 kcal, de volt az 5000 is.

+0.2 kg

4 nap: 2749 kcal

+2.2 kg.

5 nap: ma reggel, pedig

58.1 kg.


Egy hete nincs székletem. Már úgy nézek ki, mint egy terhes. A beleim tele vannak.

Rengeteget ettem, és mind bennem van. Nem székrekedés, mert nem is tudom nyomni. Olyan, mintha nem lenne bennem semmi, aminek kikellene jönnie. Nincs is ürítési ingerem. Egyedül pisilni tudok. Bármit eszek össze-vissza nem hajt meg semmi. Émelygek is, de hányni se tudok. Ma megint fogok enni, már visszafogottan.

Egyszerre képes vagyok meginni, vagy 3 liter vizet, és még innák unalomból, vagy nem is tudom. Nem érzek szomjúságot, ha ezen múlna szomjan is halnék. Éhséget se érzek, de teltséget se.

A lábamon az erek kivannak duzzadva néha. Kellemetlen érzés van benne, mintha kiakarna egyenesedni a lábujjam, vagy mintha deformálódnak. Meg a lábujjaim között, mintha zsibbadna, de nem egészen.


Fogalmam sincs mi lehet ez, segítség?


2020. ápr. 4. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva: ez hülyeség. Egyik nap zabálsz, a másik nap éhezel. Mintha saját magad ellnsége lennél. Nem az lenne a megoldás, hogy normálisan eszel minden nap épp egy kicsivel kevesebbet, mint kellene? Így szépen, egyenletesen lefogysz. Persze most látom, hogy 58 kiló vagy és fogyni akarsz. Súlyos testképzavar, az ilyenek meg szoktak halni bulémiában. Sürgős segítségre van szükséged. Szerintem a legolcsóbb megoldás az lenne, ha a párod, vagy az apukád adna egy hatalmas pofont, és abbahagynád a baromkodást. Foglalkozz kevesebbet magaddal, élvezd az életet, meglásd sokkal egyszerűbb lesz minden.
2020. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Kedves válaszoló, egy szóval nem mondtam, hogy fogyni szeretnék.

A bulímia meg egyenest lehetetlenség lenne számomra, de ebbe most nem megyek bele.

Tökéletesen éreztem magam a bőrömben úgy, ahogy voltam. Nem azért koplaltam azon az egy napon, mert leakartam volna adni a felszedett kilókat. Gyomorrontást kaptam, olvasd el mégegyszer, ott van. Azt is tudom, hogy a kilók nagyrésze víz, salakanyag, nem ezen van a lényeg.

Abban lenne nagy segítség ha segítene valaki, amit a nap, kg után írtam.

2020. ápr. 4. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvostól kérj segítséget!
2020. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvos mindenképp, de leírom attól az én véleményemet is.


Én itt egy kis pszichés zavart is észlelek.


Az egyik ott nyilvánul meg, hogy alapból 2300-2800 kcal-kat eszel meg, ami MÁR nem hétköznapi fogyasztás. Egy különálló nap 5000 kcal. Gondolom tisztában voltál vele a nap folyamán, hogy amúgy sem ettél már keveset, de még ráhúztál.


Gondolom eljutott a tudatodig, hogy mennyit is ettél ebben a pár napban és elkezdtél rajta stresszelni és minden tünetedet ezzel magyarázod.


Viszont arról nem beszélsz, hogy azóta normálisan étkeznél-e? Talán ha pár nap odafigyelnél MINDENRE, akkor az emésztésed is helyre állna. Igyál gyógyteákat (kamilla tea, fekete tea, menta tea), amik gyomornyugtató hatásúak.

2020. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már rég írtam, de őszintén köszönöm a segítséget!

Most már egészségesen és egészséges mennyiségben étkezem, mellette sportolok is.

A súlyom visszaált 55-re. Megvagyok elégedve magammal. A stressz okozóját megoldottam, ezzel eggyütt a zabálást is.

Mindenkinek Kellemes ünepeket kívánok, ha elfelejtenék írni! És sok-sok kitartást! :)

2020. ápr. 10. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!