Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek leszokni a sok...

Hogyan tudnek leszokni a sok mérlegre állásrol?

Figyelt kérdés
Van hogy napi tobbszor is raallok, mert nem tudom figyelmen kivul hagyni. 54 kg vagyok 166 cm-vel de rosszul vagyok ha mar 0,5 kg-val tobbet mutat a merleg.

2020. ápr. 16. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Add el a mérleget!
2020. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el anyádékhoz, vagy mamádékhoz a mérleget
2020. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobd el jó messzire.
2020. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így így vagyok,mérleggel,centivel is. Én főleg a derekamat mérem körbe állandóan,ha eléri a 60-at kikészülök:D amúgy nem vagyok sovány,csak a vékony derék a mániám
2020. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vudk_28 válasza:
Szia! Nekem is volt olyan, hogy reggel, este mindig megnéztem, és ha 0,5tel is akár több volt rajtam kikeszultem. De rá fogsz jönni, hogy már az egész napos ebből áll, és ettől függsz!! Ami nagy szívás. Felejtsd el a kilokat!! Így is 54kg vagy ami nagyon jó! De az a lényeg, hogy hogy nézel ki! És a kg sok mindentől is függ, pl. Hogy mennyi vizet ittál aznap. Próbáld korlátozni, hogy hányszor állsz rá. Pl. először csak naponta, aztán kétnaponta és hetente. De akkor sem a kg a lényeg!! Biztos szép vagy!
2020. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vudk_28 válasza:

Szia! Nekem is volt olyan, hogy reggel, este mindig megnéztem, és ha 0,5tel is akár több volt rajtam kikeszultem. De rá fogsz jönni, hogy már az egész napos ebből áll, és ettől függsz!! Ami nagy szívás. Felejtsd el a kilokat!! Így is 54kg vagy ami nagyon jó! De az a lényeg, hogy hogy nézel ki! És a kg sok mindentől is függ, pl. Hogy mennyi vizet ittál aznap. Próbáld korlátozni, hogy hányszor állsz rá. Pl. először csak naponta, aztán kétnaponta és hetente. De akkor sem a kg a lényeg!! Biztos szép vagy!

Ne ettől függj!

2020. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!