Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal (ne...

Milyen gyakorlatokkal (ne kardio) lehet fogyni hastájékről, és csípő környékről leghatásosabban eltüntetni a zsírpárnákat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

nem lehet egy pontrol lefogyni akarmit csinalsz. miden honnan elkezdezz fogyni és a genetikád határozza meg hogy honnan megy le leghamarabb és honnan megy le legkésőbb,legnehezebben a felesleg


ennyit irok: [link]

és neharagudj ha ezzel nem segiettem akkor vizsgáltasd be az agyad mer ezt még egy 8éves diszlexiás kisgyerek is megérti

2008. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Hasra mindenképp felülés,és lábfelhuzás.

nekem ez bevállt.

csipöröl viszont nekem nem jött le igy leszivattam.

2008. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fontos hogy ne csak az adott területre dolgozz,hanem minden porcikad mozgasd meg,fuss,biciklizz,taposs stb.
2008. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

szeretném az első hozászólónak megköszönni hogy ilyen paraszt módon tu válszolni egy feltett krdésre, míg mások képesek noráli választ adni.

továbba hozzátenném, hogy sportoló vagyok, tehát nincs szüségem alapismeretekre, mert már vannak, és csak annyit szeretnék, hogy az említett helyekről anélkül tudjak fogyni, hogy a többi testrészem még szálkásabb legyen...

2008. nov. 23. 00:13
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

ha olyan nagy sportolo vagy akkor hogy gondolod hogy egyhelyről lelehet fogyni mer ezt még a leghülyébbek is tudják olyan: hogy cswak egy helyről fogyni lehetetlen


marhanagy sportolo lehetsz ha még az ilyen apróságokat se tod

2008. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
amugy nem is szidtalak csak irtam ha ezt nem érted akko elég hülye vagy
2008. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Lebegő felülés, pár hét alatt látni fogod a változást, az izom 6X annyi kalóriát éget, mint a zsír, ha meg van terhelve, akkor ezerszer többet :P
2008. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak a jótanácsát, akik normálisan tudtak válaszolni!
2008. nov. 23. 12:10
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Hát igen van ezen az oldalon egy Bodybuiler fun,szegény minden ilyen kérdésre reklámozza az oldalt...egyébként én le tudtam fogyni csípőről hullahopp karikaval,és törzskörzéseket csináltam,ill.felüleseket...ezeket váltakozva egy órán keresztül...nekem bevált.sok sikert,mert tudom milyen zavaró a csípőn lévő felesleg.
2008. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
29%

azért vagyok az a bizonyos body builder fun mert amit ott látsz dolgok azokat olyan emberek irták akik 15 ée foglalkoznak testépítéssel és mivel a versenyek előtt a szálkásításkor zsirleadástörténik igy ők tudják mi hogy van

amugy azt elmondanám az emberekek aki egy héten 1kg-nál többet fogy le azt már nem zsirbol hanem izombol (észrevennék ha nem lene 15cm zsir rajtuk, és igy azt hiszik hogy hude lefogytak és közben csak izmot bontottak, ja meg ezek a nagyfogyasztószerek csak vizethajtanak mivel a tested 80%-a víz igy pár kilot észreseveszel)

2008. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!