Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtóval fogyni? Kinek...

Hashajtóval fogyni? Kinek sikerült?

Figyelt kérdés

Bulimiás társat keresek...

Jah és nem érdekelnek az "így helytelen,úgy helytelen" írások

Köszi:)


2011. okt. 28. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akinek sikerült,az lehet,hogy már nem tud válaszolni..!
2011. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorhurut és kezeletlen szorongásos megbetegedés miatt 7 évig ment a hasam. És nem fogytam.

K.b. egy hónappal ezelőtt valaki feltett hasonló kérdést, ott sok hasznos válasz született azzal kapcsolatban, hogy a hasmenéstől miért nem lehet fogyni és hogy hashajtóval miért nem lehet a mindennapokban boldogulni. Keresd meg, megéri!

2011. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem vannak bulimiás zabálási rohamaim. A hashajtó az nem segít mert amit kihoz salakanyagot abból már felszívódtak a "kalóriák". Hányatni magamat meg nem sikerül. Ígí marad a mérhetetlen bűntudat és a rengeteg sport utánna.
2011. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem értek egyet az előttem szólókkal, igen is egy intenzív hashajtás jelentősen rontja a tápanyagot felszívódását! pl. egy komoly hasmenést okozó betegségnél is fogyhat az ember! pláne, ha tervszerűen gyógyszerekkel idézi elő a hasmenést, hosszú távon..

az más kérdés, hogy belehalhatsz, és zsírból nem nagyon fogsz fogyni, mert ez is ugyan úgy koplaláshoz vezet, mintha keveset ennél.

2011. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
de én ezt nem nevezném fogyásnak! mert én is adtam már le betegség miatt (hányás-hasmenés)3kg-ot 1hét alatt,de ahogy elmúlt, vissza is jött 4kg.
2011. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
97%
Otthon megiszod a legerősebb hashajtót,kifutsz a határba és amikor hat akkor futsz haza.Biztos fogyás :)
2014. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
57%
Barom
2017. szept. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!