Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni egy 5 kg egy...

Bözse22 kérdése:

Le lehet fogyni egy 5 kg egy hónap alatt? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
ÉN szerintem (ez csak az én véleményem) lehetséges. Mert ha minden héten fogysz egy kilónál egy picit többet, akkor lehetséges. Már találtam is a YouTubeon egy vieóst,aki nagyon jó edző videókat csinál, viszont az étel részénél tanácstalan vagyok. Jelenleg egy ilyen "inetermating fasting"-et csinálok, ami abból áll, hogy 8 óráig ehetek, utána pedig (a többi 16 órában) nem eszek semmit. Ez már segített is, mert valamivel könnyebbnek érzem magam és kevesebbszer gondolok a kajára. De még ezek mellett is, tudnátok tanácsokat, esetleg a saját tapasztalaitokat megosztani velem?

2020. ápr. 26. 07:36
 1/6 anonim válasza:
Levágod valamelyik végtagod
2020. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokat szeretnék... jaj! És elfelejtettem azt leírni, hogy természetesen zsírból szeretnék leadni és nem másból. És, igen, van miből leadni...(sajnos)
2020. ápr. 26. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van mibol, akkor meg tobbet is.

Eleg ezekre az extrem elhizottakrol szolo sorozatokra gondolni, na ott a gyomorszukito mutet elott az orvos kiadja nekik mennyit kell fogyniuk, van olyan, aki 20-30 kilokat (!!!!) fogy le egy honap alatt, de az o esetukben tenyleg extrem elhizasrol van szo 250 kilo korul kezdenek.

Szoval a valasz igen. 5 kilo semmi.

2020. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Es a testmozgasnal meg fontosabb a taplalkozas.

A legegyszerubb a radikalisan lecsokkented a cukor/szenhidrat beviteled.

Keruld a cukros uditoket, edessegeket, sutiket, fehet kenyeret, feher tesztat, folosleges peksutiket..

Mit ehetsz?

Jo sok zoldseg, sok hus (igyekezz sovany husokat enni legtobbszor: csirke, pulyka, hal), tojas, gyumolcsok, teljes kiorlesu termekek es NAGYON sok VIZ ivas.

A lenyel, hogy a kaloriabeviteled ne lepje at az olyan 1500-at, es emelett johet a testmozgas.

2020. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy az 1kg-ban, akkor hogy lehetsz tanácstalan az étkezéssel, ami a lényeg?

Korod, nemed, magasságod, súlyod?

2020. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha extrém túlsúlyos vagy. Illetve izomból is fogyhatsz, de gondolom azt nem akarsz. Ha csak 5 kiló van rajtad es azt akarod 1 hónap alatt egeszségesen és tartósan, zsírból "ledobni", na az lehetetlen.
2020. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!