Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Attól elmehet az étvágyam, ha...

Attól elmehet az étvágyam, ha megittam 2,5 dl citromlét, és egynegyed pohár ecetet?

Figyelt kérdés
Tehát kevés idő alatt le szeretnék fogyni. Az a célom, hogy ne bírjak enni, erre ez jó? Arra emlékszem, hogy egyszer túl sok ecetet tettem egy salátára, és annyi gyomorsavat termeltem, hogy másnap alíg bírtam enni. Most ha lefekszek aludni, lehetséges hogy mire felkelek, nem bírok majd enni?

2020. ápr. 26. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Tönkreteszed a gyomrod egy életre, ha ilyen hülyeségeket csinálsz.
2020. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
98%
Mennyire buta vagy te jó isten. Ha ezt csinálod amint elkezdesz enni a duplája jön vissza. (Én is csináltam ilyet tehát magamból indulok ki) az ecet nagyon tönkrebassza a nyelőcsöved is meg mindened. Igyál inkább reggelente citromos vizet és az beindítja az emésztésed
2020. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Éhezéssel, étvágycsökkentéssel nem fogsz jó alakot elérni. A szervezeted nem hülye, ha hiánya van, jelez. Étvágycsökkentőkkel ezt nyomod el. Ha le is fogysz, nem lesz szép alakod. Zsíros, formátlan lesz, hiába leszel vékony. Evolúció szempontjából a zsírszövet fontosabb, mint az izom, így éhezés alatt a zsír mennyisége nőni fog, az izomé csökkenni.

Ha nem csak a kilók érdekelnek, hanem a látvány is, akkor felejtsd el ezt a butaságot. Egyél sok fehérjét, alacsony ch-t, zsírt, igyál sokat, mozogj. A folyamat ugyan hosszabb, de eredményesebb, szebb. 500 kcal mínusz elegendő, ha több a deficit, az éhezés, és ugyanúgy jelentős izom bontásához vezet.

2020. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak az a cél, hogy ne bírj enni, akkor purhabot ajánlanék, ha már a hülyeségeknél tartunk. Atyaég....
2020. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Legfeljebb csak szorulásod lesz, felpuffadsz, fájni fog a gyomrod, és tönkreteszed a szervezeted. Éhezel egy darabig, aztán amikor a szervezeted már nem bírja tovább, hirtelen megeszel 3000 kalóriányi zsíros kaját gondolkodás nélkül.

Ilyen "diétával" csak azt éred el, hogy úgy fogsz kinézni, mint egy telefosott búvárruha.

2020. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig lenne érdemes önként orvoshoz fordulnod, mielőtt vinni fognak, ha nem állsz le az ilyen akciókkal.
2020. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
azt említette valaki, hogy a fogaid tönkre fognak ennyi savtól menni?
2020. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ecet is meg a citromlé is legfeljebb javíthatja az étvágyadat, csökkenteni nem fogja.

Másrészt ezektöl tönremegy a fogad, mert lemarja a fogzománcoz.

Harmadszor a gyomrod sem fogja díjazni ezeket.


Másrészt meg ha fogyni akarsz, akkor egyrészt olyan étrendet állítsd össze, amiben kevés a kalória (föleg zöldségedkre alapítva), és mozogj rendszeresen.

Rövid idö alatt jelentösen lefogyni nem lehet, de nem is lenne érteme, mert a böröd eleve nem tudja követni a fogyást. Emellett ha gyorsan fogysz, utána még gyorsabban hizod vissza a dupláját!

2020. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek ne igyal ecetet töményen.Gyomor nyálkahártyád megsérülhet kialakulhat gyomorfekély is ami veszélyes.Almaecetet 1 kanállal és fél kanál mézet is tegyél egy pohar hideg vizbe es napi 2x étkezes előtt fél órával idd meg.Zsírégető hatása van.Tartósan fogyasztva megszabadít jó pár kg tól.
2020. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!