Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt 40-60 év közötti...

Vannak itt 40-60 év közötti nők, akik nem eresztettek pocakot? Milyen az életmódotok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, de már többször olvastam és látom is, az elrettentő tlnyt, hogy a legtöbb középkorú nő elkezd "sörhasat" növeszteni. Meg úgy általában asszonyosodik.. Én 45 vagyok és még elég lányos formában vagyok és szeretném is ezt megőrízni. Edzeni sajnos ritkán van időm, de amúgy is elég sokat mozgok. Étkezésem átlagos. Vegyesen étkezem, de nem eszek sokat. Kb sulis menzás adagokat, kevés nasi néha belefér... most ezekből is lejjebb faragtam.

Nagymamám például 80 éves koráug vékony maradt, csakhogy ő egész álló nap kerti munkákat végzett. Enni, inni rendszeresen elfelejtett, mert belemerült a munkába. Sajnos én ezt nem tehetem meg.


2020. ápr. 29. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem baj, hoyg én 60 fölött vagyok és úgy válaszolok, igen, van, aki nem lesz pocakos.

Természetesen nem magától, hanem kellö odafigyeléssel és sporttal.

2020. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Klimaxig csak a combomra híztam, vékony derekam volt. Azóta csak a hasamra hízom, a combom izmos, nincs többé zsir rajta. Hormonális dolog ez. 57/N
2020. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aki vékony alkat,elsősorban a jó géneknek köszönheti és másod sorba vannak azok,akiknek sajnos a jó alakért meg kell küzdeni.
2020. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!