Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok légyszives trükköket...

Írnátok légyszives trükköket amitől csökken az étvágyam?

Figyelt kérdés
Olyan ember vagyok aki még akkor is tud enni ha már úgy tele van hogy az asztaltól nem tud felkelni. És ez sajnos meg is látszódik rajtam.
2020. ápr. 30. 13:33
 1/7 anonim válasza:
72%
Igyal sok vizet
2020. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

A legjobb ha bemagyara6od magadnak, hogy N bírsz enni.

Meg kaja előtt mondogasd magadnak


Egyszerűbb mint keveset enni.

2020. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Igyál sok folyadékot, valamint állítólag a rágózás is segít.
2020. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Ha érzed, hogy tele vagy akkor minek zabálsz?? Az hogy tudok valamit attól még nem kell, főleg ha már kellemetlen számomra.


Igyál sok vizet, zabálj kevesebbet és kész. Egy idő után összébb szűkűl a gyomrod és kevesebb ételtől is telítve fogod magad érezni. De olyan trükk nincs hogy már tele vagy még többet zabálsz és fogyj is ettől.

Ha összeszűkül a gyomrod is és úgy is még többet zabálsz azzal se vagy előrébb. Még egy gyomor szűkítő gyűrűvel sem.


Akarsz fogyni?? Akkor kellemetlen lesz. Kezdetnek elég az is, ha tele zabáltad magad akkor már nem eszel többet. Később ezen lehet segíteni praktikákkal, hogy pl a víz telítettség érzetet okoz. Vagy lassabban eszel és így hamarabb telítve érzed magad. De ha rendszeresen túlzabálod magad nincs az a praktika ami segít.

2020. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincsenek trükkök. Önmérséklet, kiszeded az ételt, nincs repeta.
2020. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a számlákat, nekem bevált.
2020. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha imádsz enni semmi trükk nincs.Nekem pl.a kv is elveszi az étvágyam.A te esetedben önuralom !!Foglald el magad mással,ne az evéssel!
2020. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!