Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Légyszíves irnátok egy olyan...

Légyszíves irnátok egy olyan diétát amivel egy hét alatt 10 kg t lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sürgős, légyszi csak normális válaszokat írjátok.

2018. szept. 15. 20:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Sehogy nem lehet leadni 10 kg 1 hét alatt. Rendszeres mozgás és egészséges kajával is kell azért több hónap mire lemegy valamennyi.
2018. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Akármit elkövethetsz, egy hét alatt 10 kg-t a büdös életben nem fogsz tudni leadni.

Szállj le a magas lóról, ez nem így működik.

Szigorú diéta és rendszeres sport mellett MAXIMUM 1kg/hét, ha annyira sok a súlyfelesleg. Máskülönben koplalással amit ledobsz pár hét alatt, vissza is jön gyorsan.

Türelem. Kitartás. Kemény meló. Ezek kellenek.

2018. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Böllérkés, zsírleszívás...
2018. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Súlyos depresszió.

De olyanod inkább ne legyen.

2018. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

- fél lábad, kezed levágod.


vagy


- nem eszel semmit, és 24 órában minden nap kemény fizikai munkát végzel


vagy


- sebészettel


Remélem érzed a dolog abszurditását.

2018. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen diéta. Ekkora kalóriadeficithez még papírforma szerint is napi sok órát kell kemény fizikai aktivitásban töltened, de azért nem úgy működik az ember, hogy fog valami kemény melót és akkor összehozza a kalóriadeficitet és fogy.

Egyrészt nem bírod, másrészt rengeteg izmot vesztesz, harmadrészt belassul az anyagcseréd...

Nem tudom, mi lehet a fizikai határa a fogyásnak különféle embereknél, de a 10 kilót sokunk SEMMILYEN esetben nem képes összehozni (még a vízet és salakanyagot beleszámítva sem), sokkal előbb esik össze. Szerintem még koplalós, kemény fizikai munkás büntető- vagy haláltáborokban sem fogytak ennyire gyorsan a kemény, ezt valameddig bíró emberek. Márpedig aki ilyesmit szabad akaratból megpróbál, az kicsit sem normális s akinek feleslege van, az valószínűleg teljesen esélytelen, hogy a kemény meló egy kisebb részét is bírja, amit ez megkövetel.


Ez az a szint, amit egy ultrafutónk nyomott, amikor a Himalájában versenyzett s 20 órán át futott vagy gyalogolt, minimális evéssel az aktivitásához képest, hol fagyban, hol melegben. Ő edzett, gyúrt rá és kibírta - 3-4 napig. Utána regenerálódni kell, visszaépíteni az elvesztett több kiló izmot, miegymás...


Ha csak nem eszel semmit, az olyan másfél-2 kiló, embere válogatja.

2018. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Amikor nekem súlyos deoresszióm volt 9 kilót fogytam 1 hét alatt.

Nem is tudtam enni mondjuk, aludni se, vagy bámultam magam elé vagy sírógörcsöm volt.

Kórház lett a vége, és mindenfajta erősítő, vas meg vitamin, stb...

Ne próbáld ki a koplalást, rosszul jársz!

2018. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, vannak módszerek...


Ha pl. holnap tudatják veled, hogy felsőbb államérdekek miatt szanálják a házatokat, az helyből 5 kiló mínusz. Utána naponta további 1. Hiába, az idegi eredetű gyomorproblémákkal holmi fogyókúra nem veszi fel a versenyt.


B-változatnak ajánlhatom ásóval egy pince kiásását, a földhegyek eltalicskázását, és kézi erővel a beton kikeverését. Tűző napon, ebédszünetek nélkül. Hidd el, rendkívül hatásos. A hajolgatás nem tűr meg pocakot. A zsír meg ég, mint a Nap.


Tudom, hogy nem ilyen választ vártál, de máshogy nem lesz meg a 10 kiló, meg a harmada sem.

2018. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a héten szülni, az összesen kb. 6 kg fogyás.
2018. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!