Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munkámból adódóan órákat...

Munkámból adódóan órákat töltök íróasztal előtt ülve, szerintetek hasznos lenne egy mini szobabicikli beszerzése? Fogyás a cél. Linkelem a terméket. Esetleg tapasztalat? Kompakt-mini-szobakerekpar-Digitalis-kijelzovel-Ka

Figyelt kérdés
Egy asztal alá helyezhető mini szobabiciklire gondoltam. Szerintetek jó megoldás lenne abból a szempontból, hogy kicsit többet mozogjak? Fogyni szeretnék. Diétázom, és sportolok is heti rendszerességgel. A fogyás ütemét, esetleg a kalóriaégetést szeretném kicsit megsegíteni.

2020. máj. 1. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A semminél több, de csodát ne várj tőle. Szerintem hasznosabb az álló munka, ha a kalóriaégetést akarod növelni, azaz felteszed a laptopodat egy pultra, és állva dolgozol. Emellett naponta fél óra intenzívebb mozgás azért kell, legalább annyi, hogy lihegj és izzadj egy kicsit.
2020. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csodát nem várok tőle, azért is írtam,hogy mozognék mást is mellette. Hogyha 2-3 órát tekernék vele egy nap, akkor sem számítana többet, mintha simán állnék az asztal mellett? Mert akkor inkább csak simán magasítok az asztalomon:D és spórolok
2020. máj. 1. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Az első akkora butaságot ír. 😁 Állómunkától senkise fogy. Minden eladó vékony? Pedig napi 10-12 órát állnak.

Mozogj munkaidőn kívül. Vagy otthon tvzés közben.

2020. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Magától az állómunkától csak azok nem fogynak, akik csipszet zabálnak gumicukorral vacsorára. De a kérdező diétázik. Okosabb maradtál volna, ha csöndben maradsz.
2020. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SZücsöm ***** válasza:

Sokan hiszik azt hogy "diétáznak" aztán kiderül hogy végig kalória többletben de minimum fenntartási kalória szinten ettek.


A semminél több mert minden mozdulat energiát fogyaszt (azaz kalóriát) még az is ha rángatod a lábad munka közben. De egy "sz*r" étrendet ezzel nem fogsz tudni kijavítani. Szóval az 100X fontosabb hogy biztos legyél benne hogy az étrendeddel KALÓRIA DEFICITBEN VAGY!!

2020. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, teljesen egyetértek. Ha nincs deficit, nincs fogyás sem. A mini szobakerékpárral csupán a deficit mértékét akarom megnövelni. Ha már csak naponta 100 kalóriát égetnék el vele, egy héten már 700-al dobná meg a deficitemet. Plusz ülés közben olyan mehetnékem van, és tudom hogy nem is egészséges ennyi órát egyben tespedni. Erre keresek valami megoldást.
2020. máj. 1. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
4: tényleg nagyon nem értesz hozzá. Ha vki normálisan étkezik, az ülő munka mellett se fog elhízni.
2020. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Amelyik eladó rendesen dolgozik, az fogyni fog, bármennyit zabál.


Guggol, emel, hajol, pakol egész nap, takarítja a polcot, kicsomagolja az árut, többkilót emel, lepakol, felpakol, guggol, ráadásul nyaranta dögmelegben, télen meg hidegben.


Eladóként volt a legjobb alakom, igaz nem is csak álltam egy helyben.


Eladónak lenni kemény meló, teljesen átmozgat, pedig napi 3000kcalt, főleg szénhidrátot(pizza, sültkrumpli, vödör kfcs csirkeszàrny) vittem be.


47 kilós voltam 170 centihez, azóta is hiányzik az az alak, gondoltam, hogy egy hónapra visszamennék pénzkereséses alakformálásra, de felnőttként jó helyet elhagyni egy eladói állásért a mostani helyzetben nagyon nem szabad..

2020. máj. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy segítség lenne ha megírnád, h végül vettél-e!:) És persze ha vettél, bevált-e. Ugyanazért szeretnék egyet, amiért Te!:) Sport mellett, 22 kiló fogyás után vagyok, és az állva végzett irodai munka nulla mozgás, gondoltam ez többet jelentene vmivel!:)
2021. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem. De biciklivel járok munkába, és majdnem minden nap edzek valamit. Itthoni torna, kocogás, vagy konditerem. Kell a mozgás nagyon, és szépen formál is
2021. nov. 29. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!