Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudok rövid időn belül...

Mivel tudok rövid időn belül 15 kg-ot leadni?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kisfiam (már sajnos nem szopik), a terhességem előtt 57 kg voltam, most 77 kg vagyok. Nem érzem jól magam a bőrömben, ezért szeretnék fogyni. Sajnos az étvágyam a szüléssel nem csökkent. Az anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy több 10 ezer forintos diétába kezdhetnék. Ha valaki tud módszert, akkor kérem, hogy segítsen és írja le hogyan csináljam.
2008. nov. 23. 17:58
 1/5 anonim válasza:
85%
Szénhidrátszegény étkezés?
2008. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én azt javaslom, ne akarj rövid idő alatt ennyit fogyni, mert nem lesz tartós.

Nekem ennyi fogyáshoz egy év kellett, és kevesebbet ettem, hat után semmit. Ennyi, semmi extra nem volt.

Ja és elkezdtem mozogni. Bár azt baba mellett nehéz megoldani.

Próbálj néhány helyen lecsípni a felesleges kalóriákból, pl kevesebb üdítő több víz, cukor helyett édesítő a teába, ilyenek.

Szépen apránként, és ha majd elkezdesz a gyerek után rohangászni, a mozgás is meglesz :)

Sok sikert!

2008. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rövid idő alatt nem tudsz. Ehhez a súlyhoz minimum egy év kell. Egyél kevesebbet és igyál többet. Gondolom, a babával jársz sétálni. Akkor gyalogolj gyorsabban és már kész is a mozgás. A tésztákat és a lisztes, cukros dolgokat pedig hanyagold. Nincs nagy titok, csak oda kell figyelni.
2008. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szoptatás után úgy kezdtem fogyni, hogy a nasit teljesen megszüntettem, csak vizet iszom, kávét édesítőszerrel és 5 után semmit nem eszem, még egy almát sem. Ja, és kenyér is max 1 szelet reggel. 4 hónap alatt 80 kg-ról 71 kg-ra fogytam. Igaz, a gyerkőcöm is elkezdett menni, úgyhogy megvan az ingyen fitnesz is...:-)
2008. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam!Nálam az jött be,hogy 2 óránként ettem 10 dkg-t:virsli,kefír,joghurt,sajt,reggel és délután 1 db zsemle,7 után semmi,ezzel 4 hónap alatt fogytam le!
2008. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!