Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki úgy kezdett el...

Van olyan, aki úgy kezdett el futni fogyás céljából, hogy konkrétan egy perc után a halálán volt?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam nagyon sok sportot, de egyik sem nyerte el a tetszésem. Jelenleg itthon vagyok és nincs is sok lehetőségem (itt nincsen edzőterem, sportlétesítmények, klubok stb., semmi) és az otthoni tornáktól, edzésektől kb. ki tudnék ugrani az ablakon, annyira utálom őket. Mindenképpen olyan mozgásformát választanék, ami a szabadban történik és élvezhetőbb és látványosabb mint pl. egy helyben ugrándozni. A futás elég egyértelmű, viszont sosem futottam és nem is tudnék lefutni egy normálisnak mondható távot, időt.
2020. máj. 17. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy egy bizonyos pontig (víztorony a falu után) el akartam jutni. Ameddig bírtam futottam, amikor nem bírtam, sétáltam. Ha kipihenten magam, megint futottam. Ugyanez visszafelé.

Mindig ugyanaddig akartam eljutni, mikor már végig futottam a távot, választottam egy másik célt. Ha nem bírtam addig végig futni, megint sétáltam.

Azért is jó volt, mert nem keseredtem el, ha valamelyik nap kevesebb ment.

2020. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A bicikli szerintem is nagyon jó ötlet. Összekötheted egy jó kis túrázással. Vagy vásárlással például. De igazából bárhova mehetsz vele, szerintem nagyon praktikus. Nem olyan megerőltető és mégis erősíti a combot, az állóképességet. Mostanában kezdtem el én is így járni. Nagyon tudom ajánlani.:)
2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!