Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek striák ellen?

Mit tehetek striák ellen?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 éve a popsim és a combom tele lett striával, szerintem azért mert addig nagyon alacsony voltam és akkor hirtelen megnőttem. A popsimon mostanra elkezdtek kiferhéredni. De a combomon csak vastagodnak és vörösödnek, és még narancsbőr is lett rajta. Mit

lehetne tenni? Kezdjek el edzeni, az vajon segítene? (160 cm vagyok és 47 kg)



2020. máj. 20. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz semmit, idővel halványodik. A mozgás mindenképpen jó hetente 3-4x, a narancsbőrnek esetleg segíthet.
2020. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Striák ellen nem sokat tudsz, ha már megvannak.

Igyál sok folyadékot, egyél kellő mennyiségű fehérjét, használj hidratálókrémet. Ugyanis ha nem elég rugalmas a bőröd, akkor könnyebben keletkeznek, ezek segíthetnek egy kicsit.

Narancsbőrön a mozgás, és az egészséges táplálkozás segít, főleg ha izmosodsz egy picit. De ez is genetika inkább, mint a stria. Lehet kezelni, kordában tartani, de eltüntetni teljesen csak legenda.

2020. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ott maradnak, de halványodni fognak.

Ahogy az előttem szóló írta.

2020. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne törődj a törődj bele hozzászólásokba.

Elvileg lézeres kezelés lehetséges.

2020. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A (biomed)nek van vadgesztenye krémje nekem segîtett.

A sötétebbekre biztosan jobb hatàssal van. Szerintem egy próbàt megér.

2020. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hidratálás sokat segít, bár sajnos csak halványít. Lehet konkrétan ilyen célra készítményeket kapni, sokan csigakrémet ajánlanak erre
2020. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!