Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kenyer...

Mi a véleményetek a kenyer nelkuli etrendrol?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
nem vagyok rászorulva, mert egészségesen tudok táplálkozni mindenféle hóbort nélkül is
2020. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is lehet egészségesen táplálkozni. Ha az a kérdés, fogysz-e majd, ha elhagyod a kenyeret, a válasz: nem biztos.
2020. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem klassz, ha valaki el tudja hagyni, jómagam is kísérletezgetek a ritkább fogyasztással. Az semmiképp sem jó, ha valaki függ tőle, tehát pl. kenyér nélkül nem tud elképzelni egy reggelit/napot.

Mértékkel egyébként szerintem belefér, főleg ha lassú felszívódású, teljes őrlésű lisztből, adalékanyagmentesen készül, de akkor sem mindennapi fogyasztásra.

Utána lehet nézni a gluténfogyasztás szervezetre, emésztésre, belekre gyakorolt hatásáról.

2020. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hetente kb egy db kiflit vagy zsömlét eszek. Nem egy nagy dolog elhagyni, de néha jól esik egy szendvics friss pékáruból.

Abszolút egészségesen és kiegyensúlyozottan lehet enni így is. Sőt. Fogyni viszont akkor fogysz, ha deficitben van a kalóriabeviteled, amit kenyér nélkül is túl lehet lépni.

2020. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi abszolút kihagyható. Nem is hiányzik. Én nagyon kenyeres voltam. Mióta találtam finomabb reggelit és vacsorát. Azóta rá se nézek. Ez kb 1 hónapja.
2020. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljes kiőrlésű gabonák fontosak, mint szénhidrátforrás. De más teljesértékű szénhidrátforrások is vannak, csak figyelni kell, hogy ne alakuljon ki monodiéta. Rizsnek pl vannak káros hatásai, ha csak azt eszel. Neten minden fent van, rá kell keresni, kutass!!
2020. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!