Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen fogyókúra vált be?

Kinek milyen fogyókúra vált be?

Figyelt kérdés
Eddig elég volt ha kevesebbet eszem, de mióta betöltöttem a 30 at már baromi nehéz a fogyás. Most ha kevesebbet eszek, akkor is csak dekák mennek le, régebben ez volt 1 kg is hetente. Amit kerülök, az a kenyér, tésztafélék. Mit lehetne még kipróbálni h beinduljon a fogyás? 5 kg van rajtam.
2020. jún. 5. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem bevált:


vezetem a kalóriabázison a kalóriabevitelemet. 1200 fölé sosem megyek

+ itthon tornázom minden nap 100-140 percet, főleg Cloe Ting videók és társai.

Kilóban talán nem olyan sok. Március közepe óta 72-ről 65 lettem, de az alakom nagyon szépen formálódik. :)

32 éves vagyok + pajzsmirigy beteg

2020. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%

A mérleget ne nézd, ha edzéssel fogysz: az izom nehezebb, mint a zsír :-)

Nekem a minden napos 2× 45 perc earobic torna vált be + sok folyadék, és igen, a kenyér, a tészták, a gyorskaják, meg a túl zsírt/ olajt tartalmazó ételek elkerülése. :-D

2020. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, gratulálok, szép eredmény! Az 1200 kalóriát kipróbálom, nem kevés, de nem is sok. 2, edzést egyenlőre nem tervezek, számolom a kalóriát. Igen, a vízzel vannak bajok, sajna keveset iszok, de ráveszem magam.
2020. jún. 5. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A kalóriaszámlálás vált be.
2020. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

LCHF életmód , azaz alacsony szénhidràt és magas zsírtartalmú étrend. 95%-ban 80-85 grammon tartom a napi szénhidràtot és a zsír az alapja az étrendemnek.

Rengeteg zöldséget eszem, húsokat, sajtféléket, tojàst, olajos magvakat, zsiradékkal nem spórolok, ezt kiegészítem szigorú keretek közt szénhidràtcsökkentett kenyérrel, szénhidràtcsökkentett tésztàkkal és cukormentes édességekkel, valamint havi 1 csalónappal. Ennyi.

-48kg eddig, és soha ilyen jól nem éreztem még magam fogyàs közben.

2020. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, még "csak" 2 kg minusszal, de már formásabbnak látom magam. Én 1500 kalória maximumot tartok és heti egy nap kivételével minden nap mozgok. Ez hetente legalább kétszer, de inkább háromszor 1 óra futás vagy emelkedőn gyors tempójú gyaloglás, a többi napokon minimum 30 percet erősítő tornákat végzek gumikötéllel, saját súllyal.
2020. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Az kimaradt, hogy az étrendemből semmit nem zártam ki a cukros üdítők és gyorskajákon kívül. Én eszem időnként tésztát is csak keveset, teljeskiőrlésű kenyeret, étcsokit is és néha teszek a műzlis joghurtomra lekvárt vagy mézet. Nem kínzom magam. Hétvégén szülinapom lesz, biztosan fogok enni a tortámból is :D
2020. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szülinapost Isten éltesse, és szuper a 48 kg fogyás. Mindenképpen nézni fogom a bevitt kalóriámat. Egyébként én is szemezgettem a sok zsiradék, kevés szinhidrát diétával. Vagyis inkább életmód ez. A baj velem az h hangulatevő vagyok, erről nem tudom h lehetne leszokni. Ha vmi nagyon stresszel akkor zabálok, sajnos szó szerint. Így jöttek föl a kilók, agyban is oda kell tennem magam tudom.
2020. jún. 5. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!