Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, 164cm,...

16 éves lány vagyok, 164cm, 56 kg. Edzek és próbálok odafigyelni az evésre is+ napi 2liter vizet iszok, de mégsem fogyok semmit. Olyan 3-4 kilót akarok lefogyni. Kérlek ha valaki tud segíteni, írjon?!

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mit eszel?
2020. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges fogynod, a súlyod pont jó, egészséges. Ha az alakod nem tetszik azon több edzéssel és magasabb fehérje bevitelell tudsz változtatni.
2020. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Reggelire tojást szoktam általában zöldségekkel, majd délelőtt valami gyümölcsöt általában almát, ebédre levest, makd vacsira pl borsófőzeléket, puliszkát, zöldségsalit, attól függ mi van éppen
2020. jún. 5. 23:28
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazából van a hasamon háj, ami nem akar lemenni sehogysem. +plusz még narancsbőröm és striáim is vannak.
2020. jún. 5. 23:33
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Anorexiás vagy. Akármilyen sovány leszel, még további 4-5 kilókat le akarsz majd adni. Abbamarad majd a menzeszed, és a szerveid lassan felmondják a szolgálatot. Ebben meg is lehet halni.
2020. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az. Lehet hogy úgy tűnik, de én látom magam a tükörbe és van hájam. Nem sok de elég ahhoz, hogy szégyelljem.

Ismerősöm szerint testkép zavaros vagyok. Lehet. De én így látom magam sajnos.:(

Mostanában minden gondolatom a fogyás körül forog, és közbe rámjön az ehetnék, s akkor felfalok sok édességet.

2020. jún. 5. 23:44
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Ezek az anorexia és a testképzavar tünetei. Keress fel egy pszichológust mert ez később nagyon el tud durvulni, anno én is így kezdtem. Egy kiló innen, egy kiló onnan, egy picit többet mozgok, egy picit kevesebbet eszem, észre se veszed és már 34 kiló vagy 154 cm-hez és csövek lógnak ki belőled mindenhol.
2020. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jézusom. Na el is ment a kedvem
2020. jún. 6. 07:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mióta csinálod? Kis felesleget nehéz leadni. S
2020. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hallottam én is ezt. Hát karantén óta edzek, izmos is lett a hasam, csak tudod felette van a háj és az nem megy le egyáltalán.

Mondjuk úgy nehéz is fogyozni, ha a családod mind azt mondja hogy nem kell, és olyan ételeket csinálnak hogy muszáj egyek

2020. jún. 6. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!