Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez biztos nem sok kalóriabevit...

Ez biztos nem sok kalóriabevitel számomra?

Figyelt kérdés

Üdv. Már egy ideje (mióta magam is fogyásnak indultam) olvasgatom ezt a témakört itt gyakorin és egy-két dolgot többször láttam leírva. Például, ami engem is érint, hogy a koplalás, túl kevés kalória nem tesz jót, vissza fogok hízni. Innen kezdeném, hogy mi történt velem ezidáig:

Mikor rászántam magam, hogy életmódot kell váltanom, kb 90kg fölött mozogtam, volt amikor 95öt is mutatott a mérleg. A magasságom 179 +\- 1 cm. Nem az édességtől híztam meg, mert azt jóideje nem eszem, max havonta egy nagyon keveset. Sokkal inkább a chips és a sós, zsíros ételek túlzásba vitele a hibás. Aztán kb márciusban elkezdtem kevesebbet enni, utána ajánlották a kalóriabázist és azt is használatba vettem. Ide (tudatlanul a minél gyorsabb eredmény érdekében) heti 1.5 kg fogyást adtam meg, amihez kidobott egy napi 1400 kalóriás ütemtervet. Erre rá is álltam, és komolyan nem éreztem úgy, hogy koplalok, de a chips meg akármilyen nasik sehogy sem fértek bele, ki is iktattam őket. Hétvégente volt csak gond, ekkor rendszeresen túl is léptem a sörözések miatt, egyedül ez zökkentett ki. Ami a fogyást illeti, most kb 85 vagyok, ami azg jelenti, hogy megindult a folyamat, de nem megy le hetente másfél kiló, csak max 1, szóval ez is alátámaszthatja, hogy annyira nem koplalok. Viszont ami miatt kiírom ezt a kérdést az pedig az, hogy kicsit megijedtem a "kevés kalória=koplalás=jojózás" visszatérő mondatokon. Én akkor most nem is érzem de koplalnék? Ma átraktam az oldalon heti 1 kilóra és így már napi 1930 kalóriát ajánl amit sokan tartok. Úgy érzem ennyitől vissza felfele fogok menni. A 4-5 éves elhízásom alatt se ettem nagyon sokkal többet és elhíztam. Ti mit mondanátok vagy tanácsolnátok? Mégegyszer az adataim: 25/F 179/85 közepesen nehéz fizikai munkás. Előre is köszönöm.


2020. jún. 7. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az 1400 kalória éhezés 3100 alapjárat kalóriával, meg az 1900 is, ha fizikai munkát végzel.
2020. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nemértem hogy lenne egyik másik is az, ha nem érzem annak? A 3100 a rengeteg
2020. jún. 7. 21:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy mit ettél eddig, csak a reggelid volt 1000 kalória, akkor nem értem, hogy min csodálkozol. Most meg egy 150 centis 40 kilós kislány adagját eszed, ami szerinted neked bőven elég.
2020. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
a régi étkezésem szerint lehet, hogy volt 1000 a reggelim, de éppen ezért változtattam a dolgokon, mert az sok, pláne hogy nem egészséges dolgokból vittem ezt be. Most nem értem mit szeretnél mondani, hogy egyek meg továbbra is ezret csak normális kajából, meg úgy a nap folyamán 3000et mint régen? Így nem fogok lefogyni az tuti
2020. jún. 8. 06:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!