Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenorról vélemény? Kinek...

Regenorról vélemény? Kinek vált be itt, tényleg csodákat lehet elérni vele? Hogy fogyhatnék le úgy Regenorral, mint ezek a nők?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

A fotók nyilvánosan is elérhetőek egy Regenor blogon. Nagyon tetszenek az átalakulások. Egy ismerősöm is nagyon lefogyott, legalább 30 kilót, és azt mondta tényleg csak Regenor volt, mert nem volt ideje másra. Szerintetek tényleg ennyire jó? Van itt olyan akinek így bevált a Regenor? Csak innom kell, és mellette ehetek bármit, ilyen egyszerű? Szeretnék minél több információt kapni, kinek hogy vált be és mennyire, és mennyi idő alatt. Köszi aki tud segíteni.



2020. jún. 9. 08:29
 1/8 anonim válasza:
94%
Konkrétan semmi változás nincs ezeken a fotókon csak más szög vagy előnytelen a dagadt képes ruha. :DDDDDDDD Az elsőn pedig -20 kg 1 év alatt, az konkrétan normális étkezéssel mozgás nélkül is simán elérhető nem kellenek hozzá ilyen humbug szarok...
2020. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező,

Csodák sajnos nincsenek. A regenor sem egy csodaszer. A regenor ráadásul nem is egy fogyókúrás szer, a fogyás csak egy kellemes mellékhatás lehet. Inkább úgy kell elképzelni, hogy rendbe rakja az epét, az emésztő rendszert és ennek hatására indul be a fogyás.

Szerintem olyan készítmény nem is létezik, amit csak inni kell és mellette lehet bármit enni és fogyni fog tőle az ember és nem hízik vissza. Sajnos az elhízást kiváltó életmódot abba kell hagyni és változtatni kell.

A regenorhoz tartozik egy elég szigorú tiltó lista: nem lehet tejet/terméket fogyasztani a kúra ideje alatt. Nem lehet cukrot (gyümölcsöt sem, alkoholt sem), ecetet, olajat. Kenyeret csak pirítva. Ez első ránézésre betarthatatlannak tűnik, viszont nagyon könnyen hozzá lehet szokni. Ha úgy érzed, hogy ezeket nem tudod betartani, akkor kár hozzá kezdeni, mert csalódás lesz belőle.

Viszont minden mást lehet enni, amennyit csak akarsz. Szalonna, kolbász, stb.

Ezért nincs éhezés, így könnyű tartani a kúrát.


Csak olyan fogyókúrát érdemes választani, amit élete végéig tud tartani az ember. Ha visszatér a régi életmódjához, akkor visszatérnek a kilók is. Ez így működik.

A regenornak az egyik nagy előnye, hogy a kúra ideje alatt megtanít egy olyan életmódra, amit a kúra után is szívesen folytatsz. Persze, nem úgy kell elképzelni, hogy soha többet nem lehet megenni egy gyümölcsöt, vagy egy sütit. A kúra végeztével (általában 4 hónap), ugyanúgy lehet gyümölcsöt enni, mint előtte, a cukros dolgokat viszont csak mértékkel.


A regernort zárt kereskedelmi rendszerből lehet csak beszerezni. Aki megmutatja ezt neked, az segíteni fog a kúrád ideje alatt mindenben. Tehát olyan embert érdemes keresni, aki maga is végigcsinálta már a kúrát, sikeresen lefogyott és nem is hízott vissza azóta sem. Sok-sok ilyen ember van.

2020. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért fogynak az emberek regenor mellett, mert meg van szabva, hogy mit lehet enni és mit nem, az csak méregtelenítő önmagában
2020. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Szia!

Elkezdtem de nem vált be.

Én szénhidrátcsökkentéssel fogytam 50 kilót.

Annyi zsírt nem tudtam megenni, és nem is kívántam.

Szét fostam az agyam a tisztító kúra alatt. Akkor kiment pár kiló víz. Annak volt értelme, de egyébként akikkel én beszéltem, mindenkinél gyomor panaszokat okozott egy idő után.

2020. jún. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás, normális étkezés és fogyni fogsz. A regnor helyett vegyél jó sok zöldséget, gyümölcsöt...ennyi.
2020. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Eskimo77 válasza:

Nos! Röviden csak annyit, hogy ez a csodaszer egy rakás SZAR! El nem tudom képzelni, hogy emberek hogyan tudtak lefogyni ezzel a lötyivel! Négy üveggel ittam meg betartottam minden szabályt és 4 kilónál többet nem tudtam leadni.Nagyon nagy dolgot vártam tőle, mert van olyan ismerősöm aki ezzel fogyott le, de már ő is ugyanolyan súlyban van mikor elkezdte. Az első négy nap nagyon jó volt csodásan pörögtek a kilók és az ötödik napon elmaradta a reggeli kaki! Mérlegre állás és 2 kilóval több voltam mint előtte nap! Nembaj, gondoltam ilyennek is lennie kell! Hatodik nap reggele a kaki ismét elmaradt! Itt már kezdtem egy kicsit morci lenni mert azért a bélfájdalmak a rengeteg erőlködéstől a végbélfájdalmak, azok nem voltak kellemesek. Most mondja meg nekem valaki ha elkezdesz zsírosan étkezni mint Én akkor az első négy nap után miért állt le a szervezet?!! Mert a szervezet sem hülye!!!! Ami addig hirtelen lement azt a szervezet szépen befékezte! Az étkezésről csak annyit, hogy a 2 hónap alatt megettem kb 2kg zsírt pirítóson, 5kg paprikát, 5kg paradicsomot,uborkát, szalonnát legalább 3-4 kilót és még az isten tudja mennyi zsírban tocsogó rántottát és húst. Volt, hogy rosszul voltam a zsírtól ÉS NEM LETT TŐLE HASMENÉSEM!!!!! Sajnos a napi széklet dolgok annyira bekeményedtek, hogy hashajtót kellett szednem, mert másképp nem jött ki belőlem.Mindenki azt mondta a zsírtól sokszor kell menni WC-re, na nekem ez kimaradt. Lecsökkentettem a pirítóst hátha a száraz nem tesz jót, de sajnos nem segített. Emlegették a vízivást, hogy az a probléma. Nos akkor megjegyezném, hogy annyi vizet ittam, hogy a vesém turbóban dolgozott! Volt olyan hogy 20 percenként menni kellett vizelni mert nem bírtam tovább! Nálam ez sem használt!Így utána számolva lehúztak rólam kb 25 ezer forintot a semmiért! Egy szónak is száz a vége ez az étrend és ez a lötyi valahogy nem passzol össze. Nem tudom kinek milyen gondjai voltak a fogyókúra alatt,de szívesen elolvasnám a véleményét bárkinek. Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok rá!


Tisztelettel: Gyula

2020. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En 2 uveg utan feladtam. Nem fogytam, nem hiztam, semmi valtozas. De amit elszenvedtem mire lenyeltem!! Mar a szagatol is rosszul voltam. De ha mar megvettem...
2020. júl. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2 üveg 1 havi adag :) A kúra minimum 4 hónapos... Kitartás kérdése
2021. aug. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!