Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám motiválni a...

Hogyan tudnám motiválni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek és nekem különböző alakunk van. Ő teltebb, én vékony vagyok.

Sajnos még neki nem volt barátja és ez bántja őt. Próbálom motiválni azzal hogy fiatalok vagyunk még ezen még nem érdemes nagyon törődni. (Persze nem így fogalmaztam neki meg hanem szebben.) Hogyan tudnám őt movitálni hogy próbáljon lefogyni anélkül hogy megsérteném? Legszívesebben vele együtt fogynék le de ez nem lehetséges.



2020. jún. 14. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld rá, hogy mozogjatok együtt, hogy fittek, egészségesek legyetek.
2020. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A közös mozgás tényleg jó ötlet. Sétáljatok sokat és közben beszélgessetek. Amit nem fogsz tudni befolyásolni, azok az otthoni evések. Egyébként nehéz kérdés. Minden fiatal lány, akit éint, tisztában van vele, hogy kövér. Látja, hogy nem úgy tekintenek rá a fiúk, mint a vékonyabb barátnőire, baromira zavarja őket, hogy nem tudnak úgy öltözködni, ahogy szeretnének és minden nyáron megfogadják, hogy őszre lefogynak. Az akaraterő hiánya és a rossz családi példák miatt viszont a 99% elbukik.
2020. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Kezdjetek el futni járni. Ha van sportpálya a közelben, elsétáltok oda, lefuttok eleinte csak 2-3 kört, aztán séta vissza. Tűzzétek ki célnak nyár végére a 10 kört (az 4 km) és menjetek legalább heti 3X.
2020. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A mozgas nagyon jo meg hasznos is, de az etrend valtozasa nelkul nem fog menni, mert az sokkal tobbet szamit. Ezen meg csak o tud valtoztatni.
2020. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz, viszont ha rendszeresen mozog, talán motiváltabb lesz abbahagyni mondjuk az esti zabálásokat, vagy lemondani az édességről, mert nem akarja majd elrontani a befektetett energiát.
2020. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. jún. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!