Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyinel kellene megallnom?

Mennyinel kellene megallnom?

Figyelt kérdés
158 centi vagyok, 70 kilorol indultam. Most 59 vagyok. Mindenki azt mondja nem kellene már tovább fogynom mert atesek a ló túloldalára. De szerintem bőven van még honnan, főleg a csípőmön van sok. Mennyi lenne az ideális testsuly?
2020. jún. 23. 11:22
 1/2 anonim válasza:
89%

Ne a kilókat nézd már. Nézz a tükörbe, és állapítsd meg, hogy érzed magad! Ha szeretnél jobb testalkatot, akkor csináld. De fontos hogy nincs helyi zsírégetés.

Ha edzesz, és jól táplálkozol nincs semmi probléma.

Egyébként így szám alapján, szerintem jó a testsúlyod. De ez rengeteg mindentől függ, így én ezért nem tartom túl fontosnak a számokat.

Élj egészségesen, és ha még nem érzed jól magad a bőrödben, folytasd. A te tested, te érezd magad jól benne.

2020. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a normál testsúly felső határa. Az, a lényeg, hogy te hogy érzed magad; nyilván mások számára ez nagy változás, én te, aki minden nap látod magad nehezebben fogja fel az agyad, hogy mit látsz a tükörben, legalábbis velem ez így volt. Egyáltalán nem esel át még pár kg mínusszal a ló túlsó oldalára, ha ezt kiegyensúlyozott táplálkozással, mozgással teszed.
2020. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!