Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nottevit Skinny Sleep kapszula...

Nottevit Skinny Sleep kapszula milyen mellékhatásai vannak, mit éreztek? mit csinál ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Többnyire gyógynövény készítmény. Segít a nyugodt alvásban, ami alapvetően fontos az egészséges életmódban. Van egy-két "zsírégető" összetevő is benne, de alapvetően nem kell tőle csodát várni szerintem. :)
2020. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is vettem.Nagyon feszült heteim voltak es nem tudtam aludni.Nekem segített csak túl nagynak talalom a kapszulát én szétszedtem és bele kevertem egy deci vízbe.Sokkal gyorsabban hatott.
2020. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hete szedem. Alvásban ténylegesen érzem, hogy segít. A bevételét követően egy órával már mint akit fejbevágtak. Egyéb előnyét még nem tapasztaltam.
2020. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1 hetes szedés után 2 kg mínusz bár Reg-enort is szedek. (Ezt úgy hogy eddig az étkezésre meg a mozgásra nem figyeltem még oda.) Miután lenyelem a notevitet rá 20 percre (maximum) már húzom a lóbőrt. Nem ébredek fel éjszaka viszont reggel még mindig iszonyat fáradtan kelek. Sajnos minden nap 5kor kell kelnem a munka miatt ami nekem a halálom, sok tényező nem engedi hogy hamarabb ágyba kerüljek. A tabletta szerintem is iszonyatosan nagy, de leküzdöm valahogy, eddig egyszer akart megakadni a torkomon. :D meg ami még kicsit fura, az a szaga. Borzasztó büdös szerintem, viszont ha elküldöd pár másodperc múlva már nem érzed se az ízét se a szagát és bár refluxos vagyok de eddig szerencsére egyszer sem jött vissza az íze. Viszont nekem lenyelés után nem sokkal kicsit elkezd hányingerem lenni, de az én gyomrom nagyon válogatós, nincs epehólyagom sem, szóval lehet amiatt van ez, de ahogy szedem ez minden nap egyre enyhébb. Először megijedtem de úgy voltam vele hogy lehet csak furcsa a szervezetemnek most még de majd megszokja. Na hát kezdem érezni hogy megszokja és már nem küzdök hányingerrel csak nagyon hangyányit.
2020. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!