Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-10 skálán mennyire "kielégít...

1-10 skálán mennyire "kielégítő" a tortilla lap alapú pizza?

Figyelt kérdés
Imádom a pizzát, de sajnos nem kevés a kalóriatartalma... Egyre több helyen látom, hogy tortilla lapra teszik a feltétet és úgy sütik meg. Még nem próbáltam, érdekelne, hogy közületek akik próbálták, nektek mennyire nyújtott kielégítő élményt? Mennyire jó helyettesítője az igazi pizzának? Persze csak ritkán.
2020. jún. 28. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem jött be
2020. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem jó szerintem sem.


Van egy diétás pizza receptem, de most nem tudom megnézni. Ha érdekel, akkor írj privátban és holnap küldöm.

2020. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a vékony tésztájú pizzát, akkor teljesen jó. De ha az amerikai stílusú rohadtvastag tésztájút preferálod, mint a magyarok többsége, akkor nem nagyon lesz kielégítő élmény.
2020. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de mondjuk, ja ha az ilyen kétcentis tésztával készült pizzákat szereted, amiket itt nálunk sütögetnek az átlag háztartásokban, akkor inkább keress egy diétás tésztareceptet. :D
2020. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én általában ha pizzát kívánok akkor pita kenyérre pakolom rá a hozzávalókat és úgy sütöm meg. Nyilván nem egy minőségi pizza, de egész jó.
2020. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Meg sem közelíti az eredetit, és nem hiszem, hogy sokkal kevésbé hizlalna, mint egy normál pizza. Inkább süss otthon vékonytésztás, klasszikus nápolyi pizzát. Maximum egész nap azt eszed, ha nagyon vágysz rá :) Amit én szoktam sütni, annak szelete kb. 100g és 200kcal van benne. Belefér, nem?
2020. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

10/7

Nekem ízlett meg régen sokat csináltam, csak mindig rám romlott a csomag fele úgyhogy feledésbe merült de lehet most újra csinálok párat


Nekem azért is tetszett mert nem szeretek sok időt a konyhában tölteni ezt meg csak összedobom mint egy szendvicset

2020. jún. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ritkán akarsz csak enni, akkor egyél rendes pizzát. Ha két hetente megeszel három szelet pizzát az nem fogja befolyásolni a fogyásodat.
2020. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, kifejezetten gyakran csinálok :)

Egyébként egy db olyan tortillában, amit én eszek van 20g ch. Azért ennél egy vékonytésztás klasszikus pizza is jóval többet tartalmaz,ha ugyanakkorára nyújtom. És ez sima, nem tk, vagy hasonló, olyanból láttam már olyat, ami 10-15g ch/tortilla lap.

De nyilván nem mindenkinek fog ízleni. Én alapból nagyon szeretem a tortillás ételeket, más "feltétettel", más módszerrel elkészítve is gyakran eszem ilyeneket, egy jó adag saláta mellé.

2020. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3
2020. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!