Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Malac módjára ettem ma!!!!...

Malac módjára ettem ma!!!! Holnap ezt olyan 5 km kocogással, haspréssel le tudom adni? Vagyis valamennyit? Nagyon megbántam. Vannak ilyen napjaim mikor bebolondulok és annyit eszek

Figyelt kérdés
Amúgy ezt így aközben hogy fogyókúrázok sajna

2020. júl. 3. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

5km kocogás az lehet is vagy 300 kalória. Hasprés további 25.


kevés undorítóbb van, mint amikor valaki idejön a GYK-ra hisztizni, hogy ugyan fogyókúrázik, de szétzabálta magát.


Ja de van egy! Mikor még azt sem tudja, hogy mennyit lehet fogyni futással.

2020. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit nem változtat a fogyókúrád sikerességén, ha időnként telezabálod magad. Sőt, még gyorsít is kicsit az anyagcseréden, ha egy-egy ilyen lakomázás után ismét visszaveszed a kalóriákat. Ahogy az első írja, sőt, jó, ha 300 kalóriát eléget ennyi kocogás, inkább még annyit se. A hasprés a nullához közelít.
2020. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Önuralom.
2020. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tabbouleh ***** válasza:
100%
No para.. Nézd meg Stephanie Buttermere régebbi videóit YouTuben. A csajszinak durván nagy étvágya van, de szigorú diétán volt (volt egy "all in", nézzétek meg azt is). Mikor elengedte magát 1 napra, 10000+ kcalt evett és másnap, majd 2 map múlva is lemérte magát. Érdekes, mutatja a tzs%át meg minden ilyet. Tudományra alapozott brutális csalónap:)(Spoiler: 1-2 nap után visszament a súlya oda, ahol a csalónap előtt volt:))
2020. júl. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tabbouleh ***** válasza:
*Buttermore
2020. júl. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30 napból 3-4x van ilyen napod egyáltalán nem gáz. Tehát, heti 1x. Kell is egy csaló nap. Ettől függetlenül másnap nem kell őrülten széthajtani magad.
2020. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még egy kérdésem lenne. Egyébként rendesen eszel, minőségit vagy azért van ilyen zabálási kitörésed mert éhezteted magad?
2020. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Normálisan eszek szerintem. Éheztetésről szó sincs. Eszek zöldségeket, gyümölcsöket, elég sok fehérjét, leveseket, mindeent(ami nem annyira hizlal) 😄
2020. júl. 4. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy elolvasol pár cikket,hogy ez hízlal az nem és azt hiszed így is van.

Minden hízlal ha kalóriatöbbletbe kerülsz vele,tehát ne erre alapozz,inkább számold a kalóriákat és mindennap 200-300as kalóriadeficitbe legyél.

Csalónap persze sokszor még jót is tehet,de inkább ha megakadsz a fogyásban akkor érdemes alkalmazni,kocogástól meg haspréstől túl sok kalóriaégetést nem kell várni,nem arravaló,hogy a bezabált 3 tábla csokit ledolgozd vele,mert valószínűleg el sem tudnál égetni 1500 kalória pluszt kezdőként.

Kajára ha odafigyelsz még edzés sem kell csak ha formásodni is szeretnél,a lényeg a kalóriadeficit,a kocogás csak arra jó,hogy azt a 200-300as kalóriadeficitet elérd ugyan annyi kajával,viszont ha ezt kajába vonod meg már a kocogás se kell,inkább csinálj valami fitnesz celeb tornát youtubeon van fenn annyi mint égen a csillag pl. Chloe Ting.

2020. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:))

Chloe Tingnek az egyik programjával már kész vagyok, pár napja kezdtem egy másikat

2020. júl. 4. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!