Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan 20 nap múlva megyek...

Olyan 20 nap múlva megyek tengerre. A hasamon elég nagy a háj, striás a combom, fenekem... Valami konkrét diétát ismertek? Nem olyat, "hogy egyél egészségesen, ne zabálj."

Figyelt kérdés

Ezeket én is tudom!!

Kérlek titeket aki tud valami hatékonyat az írjon. Mellette csinálom Chloe Ting 26 napos hourglass edzését is.!!!



2020. júl. 4. 19:44
 1/9 A kérdező kommentje:
164cm,olyan 57 kg körül.
2020. júl. 4. 19:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod pont ideális. A striákat eltüntetni nem lehet.


Súlyzós edzéssel alakíthatsz a formádon, de ez hosszabb távú folyamat.


20 napos csodamódszer nem létezik.

2020. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Na, kezdődnek az "egész évben csak zabáltam, de a jövő heti nyaralásra szupermodellként akarok kinézni" kérdések.
2020. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
20 nap nem elég. A súlyod csökkentheted durva diétával (1500 kcal/nap), de inkább csak a víz megy addigra le, minthogy a zsír csökkenjen. De optikailag lehet hasznos lesz a -5-6kg is.
2020. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon értem, hova akarsz fogyni, ilyen súllyal max azért lehet tényleg nagy hasad, mert alma alkat vagy, oda hízol.

A striákra lehet kapni krémet drogériában, ha már holnap elkezded kenegetni őket, talán kicsit halványulhatnak.

2020. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyél egészségesen, ne zabálj.
2020. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Kezdetnek: jusson eszedbe a jövő nyàri strandszezonra idén elkezdeni fogyni. Annak van értelme.

Ne 20 nap alatt vàrd a csodàt.

2020. júl. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyári alak télen készül.

Ezt már bebuktad. Ha tetszik, ha nem.

2020. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Kit erdekel? Elvezd a nyarat es hogy a tengeren vagy, hidd el senkit sem erdekel majd, hogy hogyan nezel ki, rajtad kivul.(egyebkent sulyod alapjan teljesen rendben vagy, sot)

Kepeken meg lehet ugy allni, hogy sokkal elonyosebben mutassanak.

Szoval ha nagyon ugy gondolod, egyel kevesebbet, de ott nehogy sanyargasd magad, nyugodtan verd be azt a langost. Csak elvezd a nyaralast.

2020. júl. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!