Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell illetve szállkásí...

Fogynom kell illetve szállkásítani vagy izmot felszedni?(kép)

Figyelt kérdés

Az a cél hogy jó alakom legyen. 155cm magas vagyok, 20 éves.

Egyszer azt mondják rám, hogy dundi vagyok, máskor hogy vékony, nem tudom eldönteni, mert a testemet nem látom jól.

(Elnézést az alsóért, nem gondoltam, hogy fel fogom tölteni bárhová, és nincs kedvem direkt a gyk-ért új képeket csinálni :'D)



2020. júl. 5. 13:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

A képet elfelejtettem ><

2020. júl. 5. 13:07
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Van kis zsírocska, ezért szálkásítással kezdenék.
2020. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Ami a hasadon van az elenyésző, valakinek ez jön be. Ha te úgy érzed fogynod kell tedd azt, ha nem akkor ne.
2020. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
66%

Szerintem ez a testzsír% teljesen ok, ennél kevesebb szerintem már kifejezetten soványnak számít. Viszont valóban jobban néznél ki, ha alsótestedre építenél izmot valamilyen szinten, kevésbé lenne "lapos" az összkép.

Azt ajánlom, hogy egyél a fenntartási kalóriamennyiségedhez képest egy kicsit többet (+100-200kcal) és csinálj alsótest gyakorlatokat súlyokkal. Menj el kondiba vagy vegyél otthonra egy pár egykezes súlyzórudat tárcsákkal. A guggolás, deadlift és a good morning szuper gyakorlatok, majdnem az egész testedet dolgoztatják, de főleg azokat az izomcsoportokat, melyeket leginkább kéne fejlesztened.

Eddz egy kicsit minden második nap (semmiképpen se minden nap!), esetleg ezzel a 3 gyakorlattal amit írtam. Csinálj 3 sorozatot mindegyikkel, legalább 8, legfeljebb 12 ismétléssel. Növeld a súlyt edzésről edzésre, de csak a lehető legkisebb mértékben! (tehát ha 1/4 kg-os tárcsáid vannak, akkor fél kilóval) Ha nem tudsz megcsinálni egy gyakorlatból 3x8-at, akkor túl nagy súllyal dolgozol, csökkents. Ha több mint 3x12 megy akkor pedig túl könnyű súllyal dolgozol, nem lesz hatékony a gyakorlat.

Ha kiindulsz ebből a válaszból és jól utánajársz a dolgoknak, illetve betartod a magadnak megszabott programodat és megfelelően eszel, nagyon jó eredményeket fogsz látni. A rendszeres edzés magabiztosságot ad, így akár a testképzavarod is megszüntetheted. Sok sikert kívánok!

2020. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az a cél hogy jó alakom legyen."

Ezt a célt szerintem már rég elérted :D

2020. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézel ki, de ha gondolod, egy kicsit izmosodhatsz.
2020. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút rendben vagy. Szép a derekad, formás a feneked. A formásodás, izmosodás sosem árt, szóval ha van motivációd, hajrá! De jelenleg sincs semmi gond veled.
2020. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem így vagy a legjobb.

Ha fogynál lehet hogy nem lenne hasad, de combod sem lenne, így vagy szép.

Azzal természetesen egyet értek hogy amit írtam valaki az izmosítással kapcsolatban, igaza van neki.

De ha te jól érzed így magad akkor hagyd így.

4. Válaszoló leírta ha muszáj lenne akkor mit kéne változtatni, de én úgy gondolom hogy ilyen hibák bőven beleférnek egy emberbe.

2020. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tokeletesen jo az alakod! Megkerdezhetem, hany kg vagy? Nekem ez lenne a cel, szinten 155 centivel.:D

17/l

2020. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
50kg vagyok. És köszönöm szépen a válaszolat!
2020. júl. 6. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!