Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sültkrumpli vagy a krumplipü...

A sültkrumpli vagy a krumplipüré hízlal jobban? Hízlal a tejbegríz cukor nélkül?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Sültkrumpli
Krumplipüré
Tejbegríz cukor nélkül hizlal
Nem hizlal
41 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hízlal, ami a napi szükséges kalóriamennyiséged fölött van.
2020. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiség és étrend kérdése.
2020. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit eszel belőlük, illetve hogyan vannak elkészítve. Pl egységnyi krumplipüré kalóriatartalma rengeteget változhat mindössze annyi alapján, mennyi vaj van benne.
2020. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Relatív hizlal xdd

Kicsit nézz utána a kalória számlálásnak.


Minden a mennyiségen múlik.


A legjobb modellek is esznek "hizlaló" kaját, csak bele fér a kcal keretükbe.

2020. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanannyi krumplival számoljuk és azt meg is esszük, akkor nyilván a püré. Mivel az tartalmaz tejterméket, illetve egyéb vajkrémet tartalmazhat. Nem érthető, hogy miért a sültkrumplit nyomta mindenki. Viszont nyilván pont ezért püréből nem fog ugyanannyi krumpli bejutni a szervezetbe, tehát k.b. ugyanaz vagy tejtermék miatt így is a püré vezethet. Emellett a tejterméknek vannak előnyei is és totál felesleges ezen agonizálni. Én semmit nem számoltam és nagy adag súlyt dobtam le gyorsan. Nem így kell diétázni!


35/F

jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!