Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sikerül lefogynom 140+...

Ha sikerül lefogynom 140+ kilóról mondjuk 80kg-ra, a bőrömön csak a felvarratás segíthet?

Figyelt kérdés
Eddig 5kg-t fogytam, egészségügyi problémák miatt nagyon szigorú étrendem van. Kb 1 évem van hogy 80kg legyek. A sportom egyenlőre csak a napi 10000 lépés. De amint könnyebb lesz kipróbálnék mást is. A megnyúlt bőrön segíthet valami vagy csak a felvarratás? Kellene szednem kollagént? Vagy tornázni?
2020. júl. 12. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha van rá lehetőséged, járj úszni. Az nagyon jól megmozgat, feszes leszel tőle és a bőrödre is jó hatással van, plusz az ízületeidnek sem árt. Én egyszer úszással fogytam 15 kilót, a bőröm feszes lett és sokkal szebb, mint volt. Oké, tudom, hogy te többet akarsz fogyni, de hátha segít!
2020. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? Az fontos tényező, de tényleg sportolj.
2020. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Van tapasztalatom a dologban, 120+ ról indultam, eleinte nem tűnt nagyon vészesnek aztán ahogy haladtam előre lett egyre rosszabb, akkor én is nagyon megijedtem a lógó bőrtől.

Akkor nekiáltam biciklizni napi szinten 10km-et és az pár hét alatt 6-8 centit feszesített a bőrömön, csak a combomon. Én nem egy év alatt fogytam és nem is ennyit, tulajdonképp nem is igazán szerencsésen, mert ha fogytam akkor sem egyenletesen hanem hírtelen "sokat", kis visszalépések stb.

Nyílván máshonnan indulsz, meg többet is kell, de ha valamiféle fokozatosságot viszel a dologba, és emellett fokozatosan is mozogsz majd akkor lehetnek csodák.

A testmozgás nagyon sokat segít a bőrfeszesedés tekintetében, akkor is ha elsőre durvának tűnik. Nem tudom az életkorod meg az egészségi állapotod, de ha csak 20 kiló mulva tudsz számottevő mozgást végezni az sem feltétlen baj. Első körben én is inkább az úszást javaslom, az a legjobb. Annyit mondok a végére, pár hete én is elkezdtem ismét fogyózni, van még rajtam 15+ (étkezéssel, meg minimális tekeréssel). Hetek teltek el, a mérleg meg sem mozdult ma mégis észrevettem hogy sokkal kisebb és feszesebb lett a hasam. Szóval ne add fel, a tested a legkisebb rendszeres odafigyelést is meg fogja hálálni, akkor is ha az első pár hétben nem látszik.

2020. júl. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Kezdj el gyúrni hosszútávon az is sokat segithet, bár ekkora súlyvesztéskor már általában plasztikai sebész szükséges a felesleges bőr eltávolitásához
2020. júl. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne koplalással meg minél gyorsabban akard elérni. Ez a titka. Minél lassabb a folyamat, annál könnyebben megy vissza a bőr is. Állíts be egy heti fél kilós fogyást és hajrá
2020. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 23 éves nő vagyok. Utolsó: nekem diétáznom kell nem érek arra rá jelenleg hogy életmódváltást csináljak stb. Szigorú étrendem van napi 1300kcal-val,orvos írta elő. De mielőtt megint nem olvasnád el az írásom, egészségügyi problémám van.
2020. júl. 13. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

-60 kgnál màr majdnem biztos, hogy marad bőrfelesleg.

Amivel javíthatsz rajta

- lassú fogyàs

- kollagén szedése

- mozgàs

- bőràpolàs


Nekem fog maradni bőröm, mivel összesen 105 kg lefaragàsàn dolgozom, -50nél jàrok. De én ezen nem stresszelek, majd megcsinàltatom. Plusz inkàbb vàllalok némi bőrfelesleget ami ruhàban azért kevésbé làtszik , mint hogy beteg , elhízott maradjak és tovàbb kínlódjak. + A hatalmas méretű ruhàk dràgàbbak is. Tehàt anyagilag is megéri lefogyni:)

2020. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia

Hogy alakult a kúrád, egészséged, bőr állapota??? Eltelt azóta már több , mint egy év. Remélem sikerült.

2021. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!