Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírleszívással eltüntethető...

Zsírleszívással eltüntethető 10-15 kiló felesleg??

Figyelt kérdés
171 cm vagyok és 79 kilogramm 😏 viszont gyerekkoromtol 18 éves koromig úsztam.. Ez álltál nem vagyok konnyő csontozatú sem!

2020. júl. 22. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem éri meg, nincs annyi felesleged, tele lennél mindenhol hegekkel. Egyél inkább egészségesebben, sportolj, fél év alatt lemegy magától.
2020. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eltüntethető...

De közlöm veled hogy a csontozatod tömege nem fog azért nőni mert úszol.. az izmodè esetleg.

És a másik, nem értem minek neked ilyen ha egy egyszerű diétával is formába tudnád magad hozni (elég lenne kb-10 is ha izmos vagy).

De a te döntésed, ha szeretnéd csináld.

2020. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Minek költenél ennyi pénzt és lennél tele hegekkel? 10 kilót röhögve leadsz 10-15 hét alatt, ráadásul ha életmódot váltasz, nem is jön vissza. Ha nem változtatsz a szokásaidon, a zsírleszívással elvesztett kilók szépen vissza is kúsznak. És tévedés azt hinni, hogy majd akkor jobban oda tudsz figyelni mit eszel mert megvan az álomsúly. Nem tudsz jobban odafigyelni, mert nem dolgoztál meg érte, nem érzed magadon a túlsúlyt, még többet is ennél egy darabig, mint addig.
2020. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Zsírleszívás nem így működik, nem kilóra megy, hanem a kényes részekről vesz le optikailag zsírt, egyenlíti ki a rész felszínét. Emellett rendkívül fájdalmas, hosszas a gyógyulás, könnyen kialakulhatnak apróbb lyukak és egyenetlenségek, hízásnál csúnya és göröngyös lesz, hegesedik, más testrészek zsírosodását növelheti stb. Ekkora zsírmennyiségnél annyiszor kellene alkalmazni, hogy az már eléggé kockázatos lenne, jócskán megnőne az esély a komplikációkra, kórházi fertőzésekre.

Egyébként zsírleszívásonkét pár millió lenne, amit minden egyes újabb alkalomnál ki kellene fizetned (10-15kg-nál jó sok alkalom lenne, meg ugye idő is).

2020. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!